• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32764 - تاریخ انتشار : دوشنبه 01 خرداد 1402 - ساعت: 10:41

چاپ

بازگشت رونالدو به فوتبال اروپا؟


تاجر آلمانی در تلاش برای اجرای نقشه رویایی خود جهت بازگرداندن رونالدو به فوتبال اروپاست.

به گزارش میانخبر، مارکوس شون تاجر آلمانی به دنبال انجام معامله ای دشوار و فراهم آوردن شرایط انتقال رونالدو به بایرن مونیخ در این تابستان است. رونالدو با تواقفی دو طرفه در نیم فصل از یونایتد جدا شد و به تیم النصر عربستان پیوست. این بازیکن پرتغالی تا به حال 13 گل برای تیم رده دومی النصر در لیگ عربستان به ثمر رسانده است اما هم‌چنان اخباری مبنی بر بازگشت او به فوتبال اروپا در جریان است. قبل از انتقال رونالدو به النصر بایرن مونیخ در آستانه جذب این اسطوره پرتغالی بود اما اولیور کان مدیر عامل بایرن مونیخ مانع انجام این انتقال شد و حالا باری دیگر فرصتی برای پیوستن او به غول آلمانی به وجود آمده است.

طبق گزارش خبرگزاری میرور، مایکل شون در این باره گفته:" ما می‌توانیم در صورتی که شرکتمان به عنوان یک رکن تسهیل کننده این انتقال در نظر گرفته شود، هزینه های انتقال دائم یا قرضی این بازیکن را علاوه بر قیمت پایه ای که تعیین می‌شود بپردازیم. در قبال این تعهد انتظار داریم تا بخشی از مبلغ حاصل از فروش لباس ها را جهت کاهش ریسک مالی مان دریافت کنیم."

گفته می‌شود که این سرمایه دار آلمانی پیشنهاد خود را مستقیما به الیور کان ارسال کرده هرچند هرگونه توافقی در ابتدا نیازمند کاهش حقوق دریافتی رونالدو نسبت به حقوقش در تیم النصر است. طبق گزارش ها ارزش قرارداد رونالدو با تیم عربستانی 173 میلیون پوند در سال است که رونادو را تبدیل به پردرآمد ترین بازیکن دنیای فوتبال کرده است، قراردادی که تا سال 2025 اعتبار دارد.


منبع : دانشجو

مطالب مرتبط با : بازگشت رونالدو به فوتبال اروپا؟
دیدگاه شما در مورد : بازگشت رونالدو به فوتبال اروپا؟

بازگشت رونالدو به فوتبال اروپا؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ