• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32765 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 خرداد 1402 - ساعت: 12:39

چاپ
حماسه ایثار و اقتدار سوم خرداد برای نسل امروز بیان شود

فرماندار میاندورود:

حماسه ایثار و اقتدار سوم خرداد برای نسل امروز بیان شود


فرماندار میاندورود با بیان اینکه دشمن امروز ایمان و آموزه‌های دینی ما به ویژه نسل جوان را مورد هدف قرارداد گفت: بايد حماسه ایثار رزمندگان به درستی برای نوجوانان و جوانان بیان شود.

به گزارش میانخبر، علی طالبی ورکلایی درمراسم صبحگاه مسترک نیروهای نظامی و انتظانمی میاندورود در گلزار شهدای خوشنام سورک که با حضور مسئولین ادارات برگزارشد با گرامیداشت دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: در تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران روزهای به یاد ماندنی فراوانی داریم که گرامیداشت این ایام موجب عزت و سربلندی جامعه ما خواهد بود.

وی با بیان اينکه به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد کرد افزود: منظور امام راحل این بود که رزمندگان در ابتدای شروع جنگ با دستانی خالی مقابل ۴۰کشور مخلصانه، صادقانه، با توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار و استقامت توانستند در سوم خرداد ۱۳۶۱ در عمليات بیت المقدس خرمشهر را آزاد کنند.

فرماندار میاندورود، خاطرنشان کرد: بعد از دوران دفاع مقدس شاهد تثبیت و اقتدار نیروهای مسلح بودیم و اکنون قدرت نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران موجب حیرت جهانیان شد.

طالبی تصریح کرد: هشدار دادن مقام معظم رهبری به حاکمان افغانستان و دیگر کشورهای منطقه نشان از اقتدار نظام و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دارد که باید پیرو راه امام، شهدا و تابع محض ولایت فقیه باشیم.

وی در پایان گفت: تمرکز دشمن روی نسل جوان ماست دستگاه اجرایی و قضایی در کنار نیروهای مسلح با اقتدار و انسجام با هدف خدمت رسانی به مردم ولایتمدار گام بردارند تا شاهد عزت و سرافرازی کشورمان درمنطقه و جهان باشیم.مطالب مرتبط با : حماسه ایثار و اقتدار سوم خرداد برای نسل امروز بیان شود
دیدگاه شما در مورد : حماسه ایثار و اقتدار سوم خرداد برای نسل امروز بیان شود

حماسه ایثار و اقتدار سوم خرداد برای نسل امروز بیان شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ