• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 33060 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 مرداد 1402 - ساعت: 07:58

چاپ

ترامپ: اتهامات وارده به من دسیسه چینی است


به گزارش میانخبر، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور پیشین آمریکا از زمان خروج از کاخ سفید با طیف گسترده‌ای از پرونده‌های قضایی مواجه شده است که دو مورد از آن‌ها مربوط به تلاش برای منحل کردن نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا می‌شود. ایالت جورجیا در جدیدترین اقدام، ترامپ و مشاورانش را در این زمینه متهم کرد. 

به گزارش تله تریدر، ترامپ با حمله به مقامات قضایی ایالت جورجیا، از اتهامات وارده علیه خود در این پرونده و احتمال صدور درخواست بازداشت از سوی دادگاه انتقاد کرد.

وی در شبکه اجتماعی خود موسوم به تروث (حقیقت) در این باره نوشت: «ما شاهد آن بودیم که ۱۹ نفر ازجمله رئیس‌جمهور سابق کشور (من) توسط فانی ویلیس، دادستانی خارج از کنترل و بسیار فاسد، متهم شدند.»

وی در ادامه نوشت: «این یک دسیسه چینی آشکار است. چرا آن‌ها ۲ سال و نیم پیش چنین کیفرخواستی را صادر نکردند؟ زیرا آن‌ها می‌خواستند این اقدام را در میانه مبارزات انتخابات سیاسی (انتخابات درون حزبی جمهوری‌خواهان برای نامزد اصلی ریاست‌جمهوری) انجام دهند.»

نتایج نظرسنجی‌های مؤسسه رویترز-ایپسوز نشان می‌دهد گرچه با افزایش اتهامات قضایی وارده به ترامپ، رأی‌دهندگان جمهوری‌خواه به آن بی‌تفاوت هستند و به حمایت از رئیس‌جمهور پیشین آمریکا ادامه می‌دهند؛ اما در رقابت اصلی ریاست‌جمهوری، رأی‌دهندگان مستقل علاقه کمتری به رأی دادن به ترامپ به دلیل اتهامات وارده دارند که این می‌تواند به نفع بایدن باشد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط با : ترامپ: اتهامات وارده به من دسیسه چینی است
دیدگاه شما در مورد : ترامپ: اتهامات وارده به من دسیسه چینی است

 ترامپ: اتهامات وارده به من دسیسه چینی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ