• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 33076 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 مرداد 1402 - ساعت: 08:50

چاپ

دادستان کرمان: اشد مجازات در انتظار اعضای باند تروریستی-صهیونیستی است


به گزارش میانخبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری استان کرمان، مهدی بخشی در بازدید از مجتمع قضایی شهید باهنر و شعب ویژه رسیدگی به جرایم امنیتی افزود: یکی از اهداف حضور در این مجتمع، نظارت بر روند رسیدگی به پرونده سه تن از اعضای باند تروریستی مرتبط با موساد است که در کرمان شناسایی و بازداشت شده اند.

وی بررسی وضعیت پرونده‌ها و اوقات رسیدگی و همچنین ارزیابی روند خدمت رسانی به مراجعه کنندگان و استماع مشکلات همکاران قضایی را از دیگر اهداف این بازدید دانست و اظهار داشت: مجتمع قضایی شهید باهنر به جرائم امنیتی، سرقت و جرائم مربوط به مواد مخدر رسیدگی می‌کند.

وی در خصوص باند شناسایی شده و پرونده تشکیل شده اخیر نیز توضیح داد و گفت: اعضای این باند در سطح کشور قبل از انجام هر اقدام تروریستی برنامه‌ریزی شده با هدف ایجاد التهاب، افزایش خشونت و ایجاد جنگ‌های شهری در استان‌های مختلف، طی عملیات های غافلگیر کننده، دستگیر شده اند.

بخشی خاطرنشان کرد: در بررسی مخفیگاه های اعضای این تیم ضدامنیتی، مقداری سلاح و مهمات، ۴۳ بمب آماده انفجار، ۵۵ چاشنی انفجاری، ۲۰ بمب پرتابی و بیش از ۱۰۰ کیلو مواد پیش‌ساز انفجاری کشف شده است.

دادستان مرکز استان کرمان با اشاره به ارتباط اعضای باند تروریستی-صهیونیستی با معاندین خارج از کشور و دریافت آموزش‌ از سوی آنان، تصریح کرد: در پی بازجویی‌های به عمل آمده مشخص شده که این تیم در استان‌های مختلف از جمله تهران و فارس نیز دپوی مهمات داشتند و درصدد انجام اقدامات خرابکارانه بودند که خوشبختانه این سلاح ها کشف و استخراج شدند.


منبع : ایرنا

مطالب مرتبط با : دادستان کرمان: اشد مجازات در انتظار اعضای باند تروریستی-صهیونیستی است
دیدگاه شما در مورد : دادستان کرمان: اشد مجازات در انتظار اعضای باند تروریستی-صهیونیستی است

دادستان کرمان: اشد مجازات در انتظار اعضای باند تروریستی-صهیونیستی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ