• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 33110 - تاریخ انتشار : شنبه 11 شهریور 1402 - ساعت: 11:58

چاپ
تخصیص ۱۸ میلیارد اعتبار برای آب آشامیدنی میاندورود

مدیر امور آب و فاضلاب میاندورود در گفت‌وگو با میانخبر:

تخصیص ۱۸ میلیارد اعتبار برای آب آشامیدنی میاندورود


مدیر امور آب و فاضلاب میاندورود گفت: در دولت سیزدهم طی یک سال گذشته در حوزه آبفا شهرستان میاندورود اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان برای مردم تخصیص یافت.

حجت محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر اظهار کرد: در راستای عملکرد دولت مردمی سیزدهم مبنی بر گسترش خدمات اداره آب و فاضلاب شهرستان میاندورود، این اداره اقدام به حفر چاه آب در روستا‌های اسرم، زید و بخش گهرباران این شهرستان کرده است.

وی افزود: با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان اسیدشویی ۱۰ حلقه چاه آب در روستاهای این شهرستان صورت گرفته است.

مدیر اداره آب و فاضلاب میاندورود گفت: اداره آبفا میاندورود با اعتباری به مبلغ یک‌میلیارد ۶۲۰ میلیون تومان ۱۸ الکترو پمپ و ۱۸ شناور برای چاه‌های آب این شهرستان خریداری کرد.

محمدزاده از راه‌اندازی ۳ حلقه چاه در روستا‌های میاندورود خبر داد و افزود: ۳ حلقه چاه آب در روستاهای شهرستان میاندورود با اعتبار ۲۲۰ میلیون تومانی راه‌اندازی و تجهیز شد.

وی با بیان اینکه ۶ عدد دستگاه کلرزنی در راستای گندزدایی چاه‌های شهرستان میاندورود برای خدمات بهتر به مردم میاندورود خریداری شد، تصریح کرد: ۵ حلقه چاه آب غیر پوشش آبفا شامل روستا‌های پیله‌کوه ، سرتا، موسی‌کلا، بازیارخیل، وارمی توسط آبفا میاندورود تحویل گرفته شد.

محمدزاده به رفع اتفاقات توسط نیروهای آبفا میاندورود اشاره کرد و گفت: در شهرستان میاندورود طی یک‌سال اخیر ۲ هزار و ۲۰۰ فقره رفع اتفاقات صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: اداره آب و فاضلاب شهرستان میاندورود ۲۴۲ فقره انشعاب را به جامعه هدف بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی ره و بنیاد شهید و امور ایثارگران به طور رایگان ارائه داد.

این مسؤول تاکید کرد: در ۸ سال گذشته پروژه برق‌رسانی چاه روستای موسی‌کلا تعطیل بود که در دولت سیزدهم با اعتبار ۴۳۰ میلیون تومان این پروژه راه اندازی شد.

محمدزاده بیان کرد: مخزن زمینی مجتمع آبرسانی بادله به حجم ۵۰۰ متر مکعب تا اکنون ۲ میلیارد تومان هزینه شده که این پروژه در حال تکمیل است.

وی تصریح کرد: در شهرستان میاندورود طی یک سال گذشته ۳۹۲ کنتور خراب و غیرقابل استفاده تعویض شد.

مدیر امور آبفا میاندورود در پایان گفت: بابت تامین آب روستای جامخانه اجرای خط انتقال و راه‌اندازی چاه شماره سه این روستا صورت گرفته است.مطالب مرتبط با : تخصیص ۱۸ میلیارد اعتبار برای آب آشامیدنی میاندورود
دیدگاه شما در مورد : تخصیص ۱۸ میلیارد اعتبار برای آب آشامیدنی میاندورود

تخصیص ۱۸ میلیارد اعتبار برای آب آشامیدنی میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ