• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 33113 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 شهریور 1402 - ساعت: 11:37

چاپ
جذب ۹۳۳ نفر در طرح همیار طبیعت شهرستان میاندورود

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میاندورود در گفت‌وگو با میانخبر:

جذب ۹۳۳ نفر در طرح همیار طبیعت شهرستان میاندورود


رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میاندورود گفت: در دولت سیزدهم با برگزاری طرح همیار طبیعت ۹۳۳ نفر در شهرستان میاندورود جذب شدند که کلاس آموزشی برای آنها برگزار شد.

سید حمید ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، ۲۸ هزار اصله نهال در شهرستان میاندورود توزیع و کاشته شد.

وی افزود: در امور زراعت چوب با مشارکت مردم در ۹۰ هکتار از اراضی شهرستان میاندورود اجرای پروژه زراعت چوب داشتیم و به مساحت ۲ هکتار پروژه جنگل کاری اجرا شده است.

 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میاندورود بیان کرد: عرصه‌های مستعد به کاشت نهال در شهرستان میاندورود شناسایی و معرفی شدند.

ساداتی به طرح «بیو مکانیک» اشاره کرد و افزود: در شهرستان میاندورود در راستای اجرای پروژه آبخیزداری به مساحت ۱۷ هکتار کاشت ۶ هزار اصله نهال داشتیم.

وی تصریح کرد: با اعتبار ۴۰ میلیون تومان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میاندورود اقدام به احداث ساختمان ایست و بازرسی کرد که افتتاح شده است.

ساداتی با اشاره به ساماندهی سواحل گهرباران، گفت: در راستای ساماندهی به سواحل گهرباران شهرستان میاندورود ۱۵۰ عدد بنچ مارک ( کمر بند حفاظتی ) به مساحت ۹ کیلومتر احداث شد.مطالب مرتبط با : جذب ۹۳۳ نفر در طرح همیار طبیعت شهرستان میاندورود
دیدگاه شما در مورد : جذب ۹۳۳ نفر در طرح همیار طبیعت شهرستان میاندورود

جذب ۹۳۳ نفر در طرح همیار طبیعت شهرستان میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ