• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 33114 - تاریخ انتشار : شنبه 18 شهریور 1402 - ساعت: 09:27

چاپ
تسریع در اجرای پل گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری برای اتصال جاده کناره مازندران

معاون امور عمرانی استاندار مازندران:

تسریع در اجرای پل گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری برای اتصال جاده کناره مازندران


معاون امور عمرانی استانداری مازندران، گفت: ساخت پل گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری برای اتصال جاده کناره مازندران با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

به گزارش میانخبر احمد توکلی در حاشیه بازدید از پل در حال ساخت فرح‌آباد بر روی رودخانه تجن که اتصال دهنده جاده گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری است در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ساخت این پل به دلیل تکمیل، تعریض و بازگشایی جاده کناره مازندران حائز اهمیت است و اکنون با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

وی با بیان اینکه این پل با دهانه صد متر و عرض حدود ۱۲ متر در حال ساخت است، افزود: عرشه پل تیرهای فلزی و دال بتنی است که پس از بهره‌برداری، مسیر تردد از جاده کناره در این منطقه را بیش از ۱۵ کیلومتر کوتاه‌تر خواهد کرد.

معاون عمرانی استانداری مازندران از هزینه کرد حدود ۵۰ میلیارد تومان برای ساخت این پل تاکنون خبر داد و یادآور شد: در دولت سیزدهم اعتبار خوبی برای این پل اختصاص یافت که روند ساخت آن را تسریع کرد و برای تکمیل آن نیز به اعتباراتی نیاز است.

احمد توکلی با اشاره به اینکه تکمیل طرح‌های نیمه‌کاره و رها شده در اولویت برنامه‌های عمرانی دولت قرار دارد، تصریح کرد: در حوزه راه برخی از طرح‌های مهم نیمه کاره استان در این دولت به سرانجام رسید که موجب کاهش بار ترافیکی و تسریع در آمد و شد خودروها و مسافران شده است.

وی پل گهرباران به فرح‌آباد را اتصال جاده کناره از شرق به غرب استان مازندران دانست و اظهار کرد: با راه اندازی این پل و تکمیل تعریض جاده کناره، تردد زاعمرز بهشهر به نکا، گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری و اتصال آن لاریم جویبار و بهنمیر بابلسر محقق خواهد شد که بخشی از بار ترافیک جاده اصلی مازندران به این سمت منتقل می‌شود.مطالب مرتبط با : تسریع در اجرای پل گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری برای اتصال جاده کناره مازندران
دیدگاه شما در مورد : تسریع در اجرای پل گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری برای اتصال جاده کناره مازندران

تسریع در اجرای پل گهرباران میاندورود به فرح‌آباد ساری برای اتصال جاده کناره مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ