• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 33115 - تاریخ انتشار : جمعه 24 شهریور 1402 - ساعت: 16:00

چاپ
ذلیل شدن اضلاع دشمن در اغتشاش های اخیر

امام جمعه میاندورود:

ذلیل شدن اضلاع دشمن در اغتشاش های اخیر


امام جمعه میاندورود گفت: طراحی‌ها و نقشه‌های های دشمن نشان می دهد تمام اضلاع دشمن در اغتشاش سال گذشته به مراتب ذلیل و ناکار آمد شده است.

به گزارش خبرنگار میانخبر ؛ حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته در میاندورود اظهار کرد: ضلع اول اغتشاشات رسانه بود که با محوریت اینترنشتال از شدت فشار و تحدیدات چنان به فلاکت رسیدند که مجبور شدند انگلیسی را رها کنند و به آمریکا بروند.

وی افزود: عابر بانک های دشمن که عربستان بود با ایران به توافق های جدیدی رسیدند.

امام جمعه میاندورود بیان کرد: ضلع دوم این اغتشاشات که منافقین بودند در این و آن کشور در به در شدند.

وی گفت: ضلع سوم اغتشاشات اخیر تجزیه طلبان امثال کومله بودند که این ها هم امروز دارند توسط دولت و ارتش عراق خلع سلاح و از نزدیک های مرز ایران خارج می‌شوند.

خطیب جمعه شهرستان میاندورود افزود: ضلع چهارم که اپوزیسیون خارج‌نشین بودند که آنها هم حالا به چنان فلاکت افتادند که هیچ یک از این، دیگری را برای به مسند نشستن و به عهده گرفتن رهبری این جریان منحرف قبول ندارند.

وی تصریح کرد: رژیم جعلی اسرائیل که به یک معنا لیدر اصلی اغتشاشات سال گذشته را بر عهده داشت به بلاهای متعددی دچار شد.

حاجی زاده گفت: نشریه آمریکایی یک نشریه علمی تخصصی دو ماهنامه است که به چاپ می رسد، می گوید: انزوای جمهوری اسلامی قاطعانه به پایان رسیده و ایران در امن ترین و قدرتمند ترین حالت خود قرار دارد.

وی افزود: بقای جمهوری اسلامی در مقابل دشمن اصلی به دست رهبر معظم انقلاب تضمین شده خواهد بود و خاورمیانه را به منطقه ای تبدیل خواهد کرد که ایران پس از ۴۴ سال تلاش، دارای قدرت برتر خواهد بود.

حجت الاسلام محمدعلی حاجی زاده در پایان گفت: آینده جمهوری اسلامی ایران روشن است و این همان چیزی است که رهبری فرمودند به قله نزدیک شدیم و انشاالله به زودی قله را فتح خواهیم کرد.


منبع : میانخبر

مطالب مرتبط با : ذلیل شدن اضلاع دشمن در اغتشاش های اخیر
دیدگاه شما در مورد : ذلیل شدن اضلاع دشمن در اغتشاش های اخیر

ذلیل شدن اضلاع دشمن در اغتشاش های اخیر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ