• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ورزشی

کد خبر : 3397 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 شهریور 1393 - ساعت: 21:22

چاپ

دلم برای لیگ ایران تنگ نمی‌شود!


عکس‌هایی که در صفحه شخصی بختیار رحمانی در شبکه‌های اجتماعی می‌بینیم، خبر از پشت سر گذاشتن یک جراحی موفق می‌دهد.

ميانخبر: و که در ظاهر حال و روز خوبی دارد، هر چند روز یکبار عکسی از پای مصدومش در اینستاگرام قرار می‌دهد و هواداران را به بهبود سریعش امیدوار می‌کند. انگار کم کم بحران برای بختیار سپری می‌شود. حالا کارت پایان خدمتش تأیید شده و وضعیت مصدومیتش هم خوب و امیدوارکننده است اما انگار زخم‌هایی که در طول این بحران از برخی افراد دیده، حالا حالاها خوب نمی‌شود. این زخم‌ها همان‌هایی است که او را از لیگ ایران دور کرده و حرف‌های زیادی روی دلش گذاشته!

در صفحه اینستاگرامت از موفقیت عمل جراحی و بهبودی نسبی پایت خبر داده بودی.
خدا را شکر پایم خیلی خوب است. تا دیروز به شدت درد داشتم و وقتی می‌خواستم پایم را خم و راست کنم گریه‌ می‌کردم اما حالا خیلی خیلی بهترم .

ظاهراً اسکوچیچ هم برای خارج کردن نامت از لیست خیلی تردید دارد.

به هرحال شرایط طوری است که هر دو طرف باید با هم راه بیاییم و کمی رعایت کنیم. خودم فکر نمی‌کنم که بخواهند این کار را انجام دهند چون شرایط فولاد بد نیست و هنوز یک جای خالی دارند. ضمن اینکه می‌توانند بازیکن خارجی هم جذب کنند پس ضرورتی برای خارج کردن نام من از لیست وجود ندارد.

فکر می‌کنی بتوانی زود برگردی و اسکوچیچ را متقاعد کنی که حفظت کند؟

قول می‌دهم سریع به شرایط ایده‌آل برگردم. علاوه بر این واقعاً تمام هم و غم باشگاه این است که من را از لیست خارج نکند. به هرحال باید صبر کرد و دید چه اتفاقاتی می‌افتد چون دست اسکوچیچ هم نباید خالی بماند.

این فصل خیلی بد آوردی. ماجرای کارت‌های پایان خدمت هم به شدت به بدتر شدن اوضاع کمک کرد.

شرایط خیلی بدی پیش آمد. از وقتی به تیم ملی دعوت شدم حاشیه‌ها علیه من شروع شد. مدتی بود که فکرم خیلی مشغول بود. اصلاً شاید به همین خاطر هم مصدوم شدم اما خدا را شکر حالا کارت پایان خدمت همه تأیید شده و دیگر مشکلی وجود ندارد.

پس داستان از همان زمان در حال پیگیری بود؟

قرار نبود تا چیزی اثبات نشده اسمی از کسی بیاورند. تا دو سه هفته به تهران می‌رفتیم و توضیحاتی می‌دادیم. اگر اسمی برده نمی‌شد شرایط من هم این‌طور نبود. درست نبود با آبروی ما بازی کنند.

با مطرح شدن اسامی مشکلات هم شروع شد!

بعضی روزنامه‌ها علیه من می‌نوشتند و اسم کارت پایان خدمت که می‌آمد اسم من روی جلد می‌رفت. این اتفاق‌ها اصلاً خوب نبود. حالا کار همه درست شده اما کسی که در این جریان واقعاً سوخت من بودم.

حالا هم که مشکل بازیکنان حل شده هنوز نام تو را جزو مشکل‌دارها اعلام می‌کنند.
نام من جزو آن سه نفر بود اما نه به خاطر اینکه کارت معافیتم مشکل داشته باشد. به خاطر اینکه با وضع مصدومیتم فرصت نکرده بودم مدارکم را ارائه و مشکل را حل کنم.
شاید همین موضوع هم به شایعات دامن زد.

پایم که این‌طور شد، دیگر عجله‌ای برای رو به راه کردن کارهای مربوط به کارت پایان خدمت نداشتم. از طرف من که هیچ مشکلی نبود. خودم در برنامه نود همه واقعیت‌ها را گفتم.
بالاخره مشکلت را حل کردی یا نه؟

بله، الان مدارکم را تحویل دادم و کارت پایان خدمتم تأیید شده.


شاید چند ماه پیش فکر می‌کردی چنین روزهایی در لیگ‌های خارجی باشی اما حالا در بستر مصدومیت هستی.

بیدی نیستم که با این بادها بلرزم. این مسائل من را ناامید نمی‌کند. من جوانم و می‌توانم رشد کنم. خدا را شکر که هم تیمم دارد نتیجه می‌گیرد و هم خودم کارهایم را می‌کنم که به روزهای اوج برگردم.

نگران این نیستی که نتوانی آن روزها را تکرار کنی؟


به خدا قسم هیچ دغدغه‌ای ندارم. من در فوتبال ایران به هرچه می‌خواستم رسیدم. جام جهانی، بازی‌های خوب در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا . دیگر می‌خواستم به لیگ‌های خارجی بروم.

با این حساب احتمالاً تنها دغدغه ات از حالا به بعد رفتن است.


واقعاً تنها دغدغه‌ام همین است. دل من برای لیگ ایران تنگ نمی‌شود. باور کنید اصلاً این‌طور نیستم که بازی‌های لیگ را که نگاه می‌کنم دلم برای فوتبال ایران تنگ شود. دیگر می‌خواهم بروم.

از حالا برای رفتن زمینه چینی می‌کنی؟

بله اما اول باید خوب شوم و بازی‌هایم را ببینند. مهم‌تر از هرچیز عمل پایم بود که خیلی خوب انجام شد. دکتر کیهانی آنقدر خوب پایم را عمل کرده که خودش به شدت از این عمل راضی بود. الان هم پایم خیلی شرایط خوبی دارد.

مسوولان فولاد هم در این مدت پیگیر کارهای مصدومیتت بودند؟ ‌

بله، هم فولادی‌ها و هم بقیه مثل آقای فرکی و بازیکنان و هواداران خیلی به من لطف داشتند. آقای دهکردی واقعاً مثل بچه خودش من را دوست دارد و حتی حاضر بود برای عمل من را به آلمان یا هرجا که خودم بخواهم بفرستد. البته من هم قبل از این برای فولاد کم نگذاشتم. دو بار رضایتنامه در دستم بود اما خودم خواستم در فولاد بمانم.

فکر می‌کنی تا چند وقت دیگر وضعیت پایت رو به راه شود؟

دقیقاً ۶ ماه دیگر می‌توانم برای فولاد بازی کنم. البته زودتر هم می‌توانم اما پزشکان اجازه نمی‌دهند. خودم امیدوارم هرچه زودتر خوب شوم.


منبع : شهر خبر

مطالب مرتبط با : دلم برای لیگ ایران تنگ نمی‌شود!
دیدگاه شما در مورد : دلم برای لیگ ایران تنگ نمی‌شود!

دلم برای لیگ ایران تنگ نمی‌شود! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ