• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3407 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 شهریور 1393 - ساعت: 21:52

چاپ
افتتاح چهار طرح خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود+عکس

همزمان با چهارمین روز هفته دولت:

افتتاح چهار طرح خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود+عکس


صبح امروز همزمان با چهارمین روز از هفته دولت چهار طرح خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود افتتاح شد.

به گزارش میانخبر ، صبح امروز همزمان با چهارمین روز از هفته دولت چهار طرح خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود با حضور معاون عمرانی استاندار مازندران، محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولات ادارات میاندورود به بهره برداری رسید.

اولین پروژه مورد بهره برداری پروژه سیل‌بند روستای بزمین‌آباد در بخش گهرباران به طول 150 متر مربع بود که با اعتبار 500 میلیون ریالی ساخته شد.

هدف از ساخت این سازه جلوگیری از وارد آمدن خسارت سیل به یک هزار و دویست نفر از کشاورزان در هفت روستای منطقه بوده است و ساخت آن در مدت چهار سال انجام شد.

افتتاح رسمی یک واحد 33 هزار قطعه‌ای پرورش مرغ مادر با 60 درصد اعتبارات دولتی از دیگر برنامه‌های امروز بود که برای این واحد تولید طیور مجموعا 45 میلیارد ریال هزینه شده است.

اشتغال‌زایی 30 نفری به صورت مستقیم از ویژگی‌های این واحد تولیدی 14هزار متر مربعی بوده است.

اکبری مسئول اجرای این طرح در این مراسم گفت: اگر ما در سنگر تعلیم و تربیت، نفت، انرژی هسته ای و دیگر زمینه ها توانستیم موفق باشیم بخاطر سخت کوشی جوانان ما بوده است.

وی افزود: تا امروز 45 میلیارد ریال برای ساخت این طرح هزینه کردم و برای 30 نفر بصورت مستقیم و 5 هزار نفر غیر مستقیم اشتغال زایی شده است.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم برای جوانان اشتغال ایجاد کنیم باید زمینه تولید را بیشتر فراهم کنیم، اظهار داشت: اگر صنعت دام و طیور به همین شکل پیش برود قطعا دچار مشکل می شویم.

اکبری با اشاره به برنامه دولت مبنی بر پرداخت یارانه به تولیدکنندگان، گفت: برای اینکه تولید مناسب داشته باشیم باید دولت یارانه را به ما بدهد ولی دولت اینکار را عملی نکرد.

وی بیان داشت: در حال حاضر تولید ما گران تمام می شود و نمی توانیم تولید خود را صادر کنیم و زمانی که تولید ما به بازار می آید گران تمام می شود.

در ادامه واحد 250 راسی پرواربندی گوسفند نیز در حالی با 50 درصد اعتبارات دولتی به بهره‌برداری رسید که 220 میلیون تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

این واحد با حمایت و مدیریت جهاد کشاورزی میاندورود و توسط یک دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد کشاورزی ساخته شد.

در پایان این مراسم مرکز اورژانس گهرباران که یکی از نیازهای چند ساله مردم گهرباران بود به بهره‌برداری رسید.مطالب مرتبط با : افتتاح چهار طرح خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود+عکس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • شنبه 08 شهریور 1393 - 01:10 صبرایی

    شهرستان به این بزرگی وچها تا افتتاح کوچک .....شما جان من به این میگین پروژه...یا ما سواد نداریم..یا.......بابا چند تا کارخانه شیک بزنین یا همین کارخانه های ورشکسته رو باز سازی کنید .......

    پاسخ به نظر
    + 1 - 1
دیدگاه شما در مورد : افتتاح چهار طرح خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود+عکس

افتتاح چهار طرح خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود+عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ