• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3408 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 شهریور 1393 - ساعت: 23:18

چاپ
اولین گام دولت ایجاد آرامش بود

معاون عمرانی استاندار مازندران:

اولین گام دولت ایجاد آرامش بود


نبییان گفت: در دولت تدبیر و امید اولین گامی که برداشته شد ایجاد آرامش بود و تدبیری که صورت می گیرد باعث ایجاد آرامش می شود.

به گزارش میانخبر ، نبییان معاون عمرانی استاندار مازندران در مراسم افتتاح پروژه های خدماتی، اقتصادی و تولیدی در میاندورود با بیان اینکه آرامش حاکم بر جامعه را ما مدیون جان فشانی شهیدان رجایی و باهنر و شهیدانی که در 8 سال دفاع مقدس حضور داشتند تا این آرامش را به من و شما به ارمغان بیاورند هستیم، افزود: در دولت تدبیر و امید اولین گامی که برداشته شد ایجاد آرامش بود و تدبیری که صورت می گیرد باعث ایجاد آرامش می شود.

وی با اشاره به بارندگی های شدید در ماه خرداد و سالهای قبل و جاری شدن سیل در میاندورود، گفت: در گذشته با بارندگی شدید سیل جاری می شد و جایی که می بایست نعمت باشد تبدیل به مشکل می شد.

وی افزود: امروز خوشبختانه با احداث دیواره حفاظتی در روستای بزمین آباد مشکل 7 روستا حل شده است و در روستاهای دیگر میاندورود نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

نبییان در خصوص مشکل سرمایه گذاران اظهار داشت: دولت با برنامه های خود تلاش می کند که دغدغه شما سرمایه گذاران را به حداقل برساند و در این رابطه اولین کاری که انجام داد کار سنگین کاهش تورم بود.

در این مراسم فرماندار میاندورود نیز با بیان اینکه در نظام اسلامی در همه زمینه‌ها الگو معرفی شده است، شهیدان رجایی و باهنر را الگوی مدیران بالادستی و پایین‌دستی در جمهوری اسلامی دانست.

وی اظهار داشت: معمولا جایگاه انسان‌ها سبب بخشیده شدن اعتبار و بزرگی به فرد می‌شوند اما بعضی اوقات انسان نیز سبب بخشیده شدن بزرگی و عظمت به یک جایگاه می‌شود که در حقیقت شهیدان رجایی و باهنر به جایگاه ریاست جمهوری بزرگی بیشتری بخشیدند.

فرماندار شهرستان میاندورود با بیان اینکه بزرگترین کار در این شهرستان برقراری امنیت و آرامش در بخش‌های مختلف بوده است، افزود: اینکار را انجام دادم تا نگرانی‌های موجود و موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران از بین برود.

وی در پایان بیان داشت: شهرستان میاندورود اگر چه کوچک است اما در بسیاری از زمینه‌ها سرآمد شهرستان‌های دیگر است که این نشان از جایگاه این شهرستان دارد.دیدگاه شما در مورد : اولین گام دولت ایجاد آرامش بود

اولین گام دولت ایجاد آرامش بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ