• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3410 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 شهریور 1393 - ساعت: 14:11

چاپ
تشیع پیکر پدر شهید حیدرزاده در سورک

صبح امروز انجام شد:

تشیع پیکر پدر شهید حیدرزاده در سورک


پیکر حاج رحمت حیدرزاده پدر و برادر شهدای انقلاب اسلامی در سورک تشیع شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز پیکر مرحوم حاج رحمت حیدرزاده پدر شهید مرتضی حیدرزاده و برادر شهید مهدی حیدرزاده بر دستان مردم قدرشناس سورک تشیع و در گلزار شهدای این شهر خاکسپاری شد.

وی در حالی امروز در سن 53 سالگی به فرزند و برادر شهید خود پیوست که سال‌ها چشم انتظار زیارت این شهیدان بود.

شهید مرتضی حیدرزاده از شهدای گرانقدر نیروی انتظامی و شهید مهدی حیدرزاده از شهدای جنگ تحمیلی هستند.

شهید مهدی حیدرزاده در سال‌های آخر جنگ در وصیت نامه خود برای آیندگان پس از یاد کردن از خالق یکتا و دستبوسی از زحمات مادر نوشت:

«مادرم را به عنوان وصی خود انتخاب می‌کنم و گر خدا خواست که در جبهه‌های نبرد حق علیه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهنمی و خونخوار نبرد با ضد انقلاب و صدامیان زمانی افتخار شهادت پیدا کردم که این افتخار نصیب هر کسی نمی‌شود و فقط نصیب دوستان خدا می‌شود و خداوند شهادت مرا در راه خودش و قطره خون گرم مرا به پیشگاه خود قبول کند.

وصیت می‌کنم که اگر جنازه‌ای از من باقی ماند مادر عزیز و دلبندم مرا در قبرستان عمومی سورک دفن کند.

مادر عزیزم به شما وصیت می‌کنم بعد از مرگم گریه و ناله به خاطر من نکنید و اگر هم می خواهید گریه کنید به یاد شهیدان کربلای حسین و شهدای کربلا و به یاد شهیدانی گریه کنید که بدن سوخته و نیمه‌جانشان را در گورهای دسته جمعی می‌ریزند.

به یاد شهیدانی گریه کنید که هیچ چیز بعد از شهادت از آنها باقی نمی‌ماند در خاتمه از خانواده و امت شهید پرور ایران می ‌خواهم که رهرو راه امام عزیزمان باشید و به حرف‌های او گوش جان بدهید و پاسدار حرمت خون شهیدان باشید و از مادرم و کسانی که به نحوی از انحاء برگردنم حقی دارند اگر شهید شدم و باز نگشتم مرا عفو و بخشش کنید و از خداوند منان به خاطر نعمت‌هایی که به ما داده سپاس‌گذاری می‌کنم و تا جان در بدن دارم از امام خمینی این جانشین پیامبر حمایت و پیروی می‌کنم، و افتخارم این است که یک پیش‌مرگ خمینی هستم.

والسلام. با تقدیر شایسته‌ترین احترامات مهدی حیدرزاده 20دی 1366 »دیدگاه شما در مورد : تشیع پیکر پدر شهید حیدرزاده در سورک

تشیع پیکر پدر شهید حیدرزاده در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ