• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3411 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 شهریور 1393 - ساعت: 16:40

چاپ
حافظان محیط زیست به صنعتگران نزدیکتر شوند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در میاندورود:

حافظان محیط زیست به صنعتگران نزدیکتر شوند


نعمت زاده گفت: هر چه حافظان محیط زیست به ما و صنعت نزدیکتر شوند دوستان ما علاقه بیشتری به همکاری با شما نشان می دهند تا هم صنعت را توسعه دهند و هم در توسعه محیط زیست مشارکت داشته باشند.

به گزارش میانخبر ، عصر امروز نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه استاندار مازندران، نمایندگان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی از شرکت صنعتی فولاد البرز ایرانیان بازدید کرد.

نعمت زاده در این دیدار با تشکر از عوامل ساخت این مجموعه و تلاش توام با سرعت عمل آنها و با اشاره به مشارکت مدیران این مجموعه در امور خیریه، گفت: امروز صاحبان صنایع و شرکت های صنعتی در سراسر جهان غیر از اینکه به وظیفه صنعتی خود عمل می کنند وظایف اجتماعی نیز دارند.

وی افزود: هر چه صنعتگران ما رشد کنند وظیفه اجتماعی آنها نیز بیشتر می شود و کسانی که در زمینه اجتماعی فعال هستند هم دنیای خوب و هم آخرت خوب دارند.

وی خاطر نشان کرد: اشتغالی که تابحال در این مجموعه بوجود آمده و با تکمیل بخشهای مختلف افرادی که مشغول بکار می شوند عبادتی است که این افراد دارند انجام می دهند.

نعمت زاده از استفاده نکردن تولیدات داخلی در این مجموعه انتقاد کرد و گفت: در این واحد کمتر سعی شده از تجهیزات ساخت داخل استفاده شود ولی هیمن که سرعت عمل خوبی در ساخت این مجموعه داشتند و نگذاشتند که وسایل و تجهیزات بر زمین بماند تشکر می کنم.

وزیر صنعت با اشاره به رشد و توسعه کشور در تولید تجهیزات مورد نیاز کارخانه های صنعتی کشور، بیان داشت: امیدوارم در آینده از تجهیزات ساخت داخل استفاده شود چرا که در این زمینه رشد و توسعه خوبی داشتیم و خیلی از مراکز صنعتی ما از توانمندی داخلی استفاده می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه کسانی که حافظ طبیعت کشور هستند و در حفاظت محیط زیست زحمت می کشند باید به صنعتگران نزدیکتر شوند، افزود: هر چه حافظان محیط زیست به ما و صنعت نزدیکتر شوند دوستان ما علاقه بیشتری به همکاری با شما نشان می دهند تا هم صنعت را توسعه دهند و هم در توسعه محیط زیست مشارکت داشته باشند.مطالب مرتبط با : حافظان محیط زیست به صنعتگران نزدیکتر شوند
دیدگاه شما در مورد : حافظان محیط زیست به صنعتگران نزدیکتر شوند

حافظان محیط زیست به صنعتگران نزدیکتر شوند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ