• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3412 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 شهریور 1393 - ساعت: 16:55

چاپ
قطعا حق بر باطل پیروز و باطل نابود شدنی است

نظر برخی چهره های میاندورودی درخصوص پیروزی مقاومت مردم غزه:

قطعا حق بر باطل پیروز و باطل نابود شدنی است


وقتی دلهای مردم آزاد در پهنه گیتی و مردم مسلمان از همه اقوام و فرقه ها یک صدا فلسطین را حق می دانند قطعا حق بر باطل پیروز و باطل نابود شدنی است، اما مسیر پیروزی پس از آگاهی و ایمان از معبر اتحاد و صبر می گذرد.

به گزارش میانخبر ، بهروز عرب خزائلی رئیس آموزش و پرورش میاندورود در این خصوص گفت: پیروزی استوار در عصر حاضر با دستهای باکفایت توده مردم است.

ما این پیروزی شیرین را در این انقلاب چشیدیم و روزگاری که مردم معتقد، آرمانی و فداکار برای هدف مقدس هم سو و هم جهت شوند طوفان بلایا و کوههای مرتفع قادر به بازداشتن مسیر خروشان در حرکت مقدس توده ای به سوی آرمانهای متعالی نخواهد بود.

امروز مادران غزه که رئوف ترین و عاطفی ترین موجود جامعه انسانی هستند در حالی پیکر پاره پاره نوزادان شیرخواره خودشان را بر دستان ظریف خویش گرفتند و با جگر سوخته و چشمی خون بار نوزادانشان را قربانی آرمانهایشان می دانند و بر این مصیبت شکیبایی می کنند و در مسیر رسیدن به اهداف ملی و دینی خویش پای می فشارند حتما صبح پیروزی نزدیک خواهد شد.

ما به بلوغ آگاهی در میان کودکان دبستانی و دبیرستانی غزه چشم دوخته ایم که واژه هراس را از قاموس دل خویش محو کردند و با اعتماد بنفسی مثال زدنی سنگ را مانند نارنجک در دستان نحیفشان می فشارند و با باروت کینه مقدس بر پیشانی جلادان صهیونیسم می کوبند حتما صبح پیروزی نزدیک است.

آنگاه که دانشگاهیان فرهیخته فلسطینی در سراسر جغرافیای زمین ید واحده می شوند و دستان امیدبخششان را به هم گره می زنند و در مسیر آگاهی توده ها قلم می زنند و فریاد می کشند بی تردید طلیعه صبح بیش از هر زمان دیگری در چشم انداز قرار گرفته است.

وقتی دلهای مردم آزاددر پهنه گیتی و مردم مسلمان از همه اقوام و فرقه ها یک صدا فلسطین را حق می دانند قطعا حق بر باطل پیروز و باطل نابود شدنی است، اما مسیر پیروزی پس از آگاهی و ایمان از معبر اتحاد و صبر می گذرد.

رضا غضنفری استاد دانشگاه و مشاور فرماندار میاندورود با تبریک به همه مسلمانان جهان گفت: هیچ چاره ای جز این وجود نداشت که برای آزادی باید خون داد، شهید، کودک و زندگی داد و برای آزادی و رهایی از زندان بزرگی مانند غزه نیازمند این رشادت و از خود گذشتگی بود و این وعده خداوند است.

آنها با صبرو استقامت توانستن به آن نتیجه ای که در ذهن داشته برسند و باعث شدند خون هایی که در این راه ریخته شده به بار بنشیند.

سید محمد کاظمی رئیس شورای شهرستان میاندورود گفت: پیروزی قدرتمندانه مردم مظلوم غزه را در برابر ظلم ابر قدرتها، آمریکا و اسرائیل را تبریک می گوییم.

آنچه قرآن و ائمه گفتند پیروزی برای اسلام و مسلمین است و مقاومت شبانه روزی مردم غزه که با دست خالی و با نیروی ایمان و اعتقاد به خداوند ابر قدرتها را به جای خود بنشانند و خوار و ظلیل کنند.مطالب مرتبط با : قطعا حق بر باطل پیروز و باطل نابود شدنی است
دیدگاه شما در مورد : قطعا حق بر باطل پیروز و باطل نابود شدنی است

قطعا حق بر باطل پیروز و باطل نابود شدنی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ