• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3441 - تاریخ انتشار : جمعه 07 شهریور 1393 - ساعت: 00:02

چاپ
گلزار شهدای روستای لالیم ساماندهی شد

گلزار شهدای روستای لالیم ساماندهی شد


طرح ساماندهی گلزار شهدای روستای لالیم روز پنجشنبه در پنجمین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش میانخبر ، رییس بیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در آیین بهره برداری از این طرح با بیان اینکه شهدا عزت و سربلندی و شرافت و آسایش را برای ملت ایران به ارمغان آوردند گفت: ساماندهی و توجه به قبور شهدا وظیفه همه ما است.

عباسعلی رضایی با اشاره به وجود یکهزار و 594 گلزار شهدا در مازندران ، افزود : از این تعداد یکهزار و 495 گلزار مربوط به روستاهای استان است.

وی به وجود 31 گلزار شهدا در میاندرود اشاره کرد و ادامه داد : از این تعداد 14 گلزار ساماندهی شده و سه مورد نیز در حال ساماندهی است.

فرماندار میاندرود نیز در این آیین با بیان اینکه هفته دولت متعلق به همه مردم است ، گفت : در این هفته عملکرد دولت برای مردم بیان می شود.

 ارسطو قادری با اشاره به ضرورت ساماندهی گلزار شهدا ، افزود : گلزار شهدا زیارتگاه ما هستند و ما باید با توسل به آنها به خدا نزدیک شویم.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر الگویی مناسب و همیشگی برای همه کارمندان و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند ، اظهار داشت : مسوولان باید تمام توان خود را برای خدمت رسانی به مردم به کار گیرند و راه این شهیدان را ادامه دهند.

شهرستان میاندرود 223 شهید ، 24 آزاده و 402 جانباز 5 تا 70 درصد تقدیم نظام اسلامی کرده است.مطالب مرتبط با : گلزار شهدای روستای لالیم ساماندهی شد
دیدگاه شما در مورد : گلزار شهدای روستای لالیم ساماندهی شد

گلزار شهدای روستای لالیم ساماندهی شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ