• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3447 - تاریخ انتشار : جمعه 07 شهریور 1393 - ساعت: 19:34

چاپ
همه وظيفه داريم كه از دولت حمايت كنيم

قادری گفت:

همه وظيفه داريم كه از دولت حمايت كنيم


فرماندار مياندورود ابراز داشت:اگر در راستاي برقراري آرامش دستگاهي تعلل كند بقيه دچار چالش خواند شد و امروز همه موظفيم كه در اين فضا تعامل داشته باشيم.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادري فرماندار مياندورود در سخنراني پيش از خطبه هاي اين شهرستان در جمع نمازگزاران اظهار داشت:خداوند بعضي از انسان ها را به عنوان الگوي ديگران بر مي گزيند.

وي با بيان اينكه شخصيت هاي بزرگ همواره به جايگاه عظمت مي بخشند افزود:شهيد رجايي و باهنر به جايگاه رياست جمهوري عظمت بخشيدند و امروز مردم و مسئولان افتخار مي كنند كه چنين شهدايي الگوي رفتاري ما هستند.

فرماندار مياندورود به آراء مردم و انتخاب دولت تدبير و اميد اشاره كرد و گفت:دولتي كه با عقلانيت و تدبير بر سر كار آمده است از امور احساسي پرهيز مي كند و احساسات دخيل در تصميم گيري هايش نيست.

وي به شرايط حساس كشور در زمان تحويل رياست جمهوري توسط دكتر روحاني اشاره كرد و افزود:در زماني كشور تحويل ايشان شد كه فضاي بسيار سختي در همه زمينه ها حاكم بود.

نماينده دولت در مياندورود ادامه داد: بزرگترين پروژه اي كه دولت آنرا اجرا كرد و مسئولان و نمايندگان دولت ملزم به اجراي آن سياست شدند ايجاد آرامش در كشور بود.

قادري به لزوم تعامل ساير دستگاه هاي اجرايي كشور در برقراري آرامش اشاره كرد و گفت:اگر در راستاي برقراري آرامش دستگاهي تعلل كند بقيه دچار چالش خواند شد و امروز همه موظفيم كه در اين فضا تعامل داشته باشيم.

وي با بيان اينكه در اين شهرستان هم مانند همه جاي كشور بنده به دنبال ايجاد آرامش و امنيت هستم افزود: در تمام زمينه ها امنيت برقرار شده است و سعي كرديم تا در توسعه سياسي ،اجتماعي ،اقتصادي و عمراني فضاي آرامي را در شهرستان برقرار كنيم.

نماينده دولت تدبير و اميد در مياندورود گفت:فضاي سنگيني در بعضي از بخش هاي سرمايه گذاري در شهرستان وجود داشت كه سعي كرديم فضا را به سمت همدلي و تعامل پيش ببريم تا در سايه آرامش بتوان به رشد و توسعه شهرستان كمك كرد.

فرماندار مياندورود به نشست هاي متعدد با افراد از گروه ها و احزاب مختلف در شهرستان اشاره كرد و گفت:امروز همه وظيفه داريم كه از دولت حمايت كنيم چرا كه روز گذشته رهبر معظم انقلاب از دولت حمايت كردند.

وي در ادامه به برخي اقدامات انجام شده در شهرستان مياندورود در طي هشت ماه تصدي گري مسئوليت خود اشاره كرد و گفت:اميدواريم بتوانيم شعارهاي دولت را در شهرستان عملي كنيم.

لازم به توضيح است كه مراسم تقدير از كارمندان نمونه شهرستان نيز در نماز جمعه اين هفته مياندورود برگزار شد .


منبع : پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 09 شهریور 1393 - 01:22 صبرایی

  جناب اقای فرماندار..یکسال واندی از عمر دولت تدبیر وامید گذشته اما تاکنون چیزی خاصی از دولت مشاهده نشده.بیکاری .گرانی .ورشکستگی کارخانه ها .اخراج کارگران ودهها مورد دیگر..یک نمونه دیگر که درشهرستان ما وجود دارد حدود چهار سال از شهرستان شدن ما میگذرد وعلیرغم مشکلات عدیده مردم هنوز اکثر ادارات ما با نمایندگی اداره شده ومتاسفانه اقدامی صورت نگرفته یا نمیتوان گرفت ودهها مورد دیگر که انشالاه بعدا به ان خواهیم پرداخت////////////

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • دوشنبه 10 شهریور 1393 - 11:39 ناشناس

  تعجب میکنم فرماندار دم از ارامش ونشاط در شهرستان میزنه مگه فبل از ورود ایشان قتل وغارت بود؟لطفا سری به منازل کشاورزان شالی کار بزنه که برنج هاشون خریدار نداره وموندن با این کاهش قیمت وبی مدیریتی در خرید تضمینی چکار کنن؟سالهای قبل مراکز خرید در شهرستانها فعال بود و بازار نشاط داشت ولی در سال جاری با بی تدبیری مسولان علیرغم تورم شاهد کاهش 25در صدی قیمت برنج ورکود بازار هستیم البته مردم خودشون انتخاب کردن پسمستحق عقوبتن

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : همه وظيفه داريم كه از دولت حمايت كنيم

همه وظيفه داريم كه از دولت حمايت كنيم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ