• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3492 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 شهریور 1393 - ساعت: 12:47

چاپ
جذب بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار جهت تعریض جاده گهرباران

با تلاش محمد دامادی و فرماندار میاندورود صورت گرفت:

جذب بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار جهت تعریض جاده گهرباران


با تلاش محمد دامادی و فرماندار میاندورود، بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار جهت تعریض جاده گهرباران جذب شد.

به گزارش میانخبر  ، عصر دیروز با حضور دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود و قادری فرماندار میاندورود جلسه ای در دفتر کارسعیدنژاد معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور  در تهران در خصوص جاده گهرباران برگزار شد.

 

در این جلسه که فیلی مدیرکل نگهداری راه و ابنیه فنی وزارت راه و شهرسازی و محمودی مدیرکل برنامه و بودجه سازمان بنادر و دریانوردی حضور داشتند ، بحث های طولانی مدت در خصوص چگونگی تعریض و تردد کانتینرهای بندر امیرآباد از مسیر گهرباران مطرح شد.

محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در این جلسه با بیان اینکه بنده پدرم را به دلیل غیرفنی بودن راه در جاده از دست دادم در حالیکه بارها در مجلس فریاد غیراصولی بودن جاده های کشور را زده بود اظهار داشت: بنده بر عهدم با مردم ایستاده ام.

وی ادامه داد: جاده گهرباران یک مسیر روستایی است که به دلیل تردد کامیون های شما،کشاورزان منطقه دچار آسیب شده اند و بیش از 190 نفر در این مسیر کشته شده اند.

 

عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: این مسیر در حدود 28 کیلومتر است که باید حتما تعریض شود در غیر اینصورت هر روز شاهد کشتار مردم منطقه در این جاده خواهیم بود.

ارسطو قادری فرماندار میاندورود نیز در این جلسه با تبیین شرایط جاده گهرباران ابراز داشت: بنده به عنوان فرماندار شهرستان دچار استرس هستم که امنیت مردم منطقه در حال تهدید است.

وی با بیان اینکه به دلیل کوتاه تر بودن این مسیر نسبت به مسیرهای دیگر اکثر تردد ها از این جاده انجام می پذیرد افزود: اعتبارات حوزه شهرستانی و استانی ما بسیار محدود است در حالی که این جاده خدمات ملی ارائه می دهد و لازم است تا از منابع ملی برای آن هزینه شود.

 

محمد سعیدپور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور  هم با بیان اینکه ما جاده در دست احداث داریم که بخش عمده آن از مسیر رستمکلا و سه راه زاغ مرز در حال انجام است افزود: بیش از 12 میلیارد تومان اعتبار برای احداث آن جاده مد نظر است که امسال بخش عمده ای از زیر سازی و خشک کردن مسیر باتلاقی آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه کامیون های بنادر از همه راه های کشور عبور می کنند افزود: اما در این مسیر ما ترافیک عبوری را کنترل و از مسیرهای متعدد تقسیم کرده ایم که مشکلی ایجاد نشود.

در پایان این جلسه پس از بحث و بررسی های طولانی، مقرر شد سازمان بنادر و دریانوردی در فاز اول و امسال دو میلیارد از منابع اعتباری جهت تعریض این جاده هزینه کند که فیلی –مدیرکل نگهداری راه و ابنیه فنی وزرات راه- هم متعهد شد که این وزارتخانه قیر لازم برای آسفالت مسیرهای تعریضی را تامین کند.


منبع : فرمانداری میاندورود

برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • چهار شنبه 12 شهریور 1393 - 13:20 سوركي ريكا در شونه صحرا

  سلام مهندس بارهها همین کار را انجام دادند قبلا هم 3 میلیارد تومان اوردند برای گهرباران رسانه ایی نشده بود... جاده ساری کیاسر کارش شروع شده از اسبورد تا نزدیک سه کوه تپه با پیمانکار جدید که نتیجه تلاش شبانه روزی مهندس دامادی بوده است برای کمربندی شمالی اسفالت تاکام تا دودانگه... پیگیری کارخانه غنچه ساری پیگیری فازههای بعدی صنایع چوب وکاغذ نطقهای اتشین وکوبنده در مجلس همین چند روز قبل در نطق پیش از دستور... سفر به اکثر روستاهها وپیگیری مشکلات مردم شبانه روز تلاش می کنند خسته نباشی جوان ساعی وپرتلاش پیگیری های مجدانه ایشان هم شایسته تقدیر هست متشکرم

  پاسخ به نظر
  + 5 - 7
 • چهار شنبه 12 شهریور 1393 - 19:35 ناشناس

  آفرین به میان خبر جهت دار بودی الانم خوب نشون میدی خودتو میگم یکم زیادی رو فامیل دورت زوم کردی ها بابا از این جلسات که زیاد تو میاندرود اتفاق میفته اون موقع ها کجایی نترس بزار همه بخونن

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • پنج شنبه 13 شهریور 1393 - 00:04 .....

  سلام اقا به متن نامه دقت کردین جرا نوشته جاده گهرباران شهرستان ساری؟//// پس اقای قادری به عنوان فرماندار میاندرود استرس نداشته ؟// ...

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • پنج شنبه 13 شهریور 1393 - 19:00 سورکی

  دوستان فعلا برای میدان چهارراه ازادگان بودجه تهیه بفرمایند بعد برن سمت جاده گهرباران. فعلا توی اولیش موندین

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : جذب بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار جهت تعریض جاده گهرباران

جذب بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار جهت تعریض جاده گهرباران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ