• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3497 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 شهریور 1393 - ساعت: 09:00

چاپ
ابوترابی فرد سخنران یادواره شهدای میاندورود

مسئول پانزدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود خبر داد:

ابوترابی فرد سخنران یادواره شهدای میاندورود


مسئول پانزدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود از حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد بعنوان سخنران مراسم خبر داد.

به گزارش میانخبر ، علی طالبی مسئول برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود در جلسه کمیته فرهنگی با اشاره به فرصت 22 روزه به برگزاری یادواره، اظهار داشت: برای هماهنگی بیشتر و برگزاری مناسب یادواره هر یکشنبه جلسه کارگروه مالی و پشتیبانی برگزار می شود.

طالبی افزود: سخنران مراسم یادواره شهدا حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی است.

حسین جناسمی فرمانده سپاه ناحیه میاندورود نیز در این جلسه گفت: بخشی از کارمان در یادواره شهدا باید معرفی شهیدان شاخص جهان اسلام ، ایران و شهرستان میاندورود باشد.

فرمانده سپاه میاندورود خاطر نشان کرد: فرهنگ مانند هوایی است که تنفس می کنیم، اگر این هوا مسموم باشد ما را مریض می کند و اگر سالم باشد همه در امان هستیم.

وی با اشاره به اینکه در همه یادواره های شهدا سخنرانی و مداحی بخشی از مراسم است، اظهار داشت: بهترین کار فرهنگی در این مراسم می تواند نمایش تجسمی باشد.

رمضانی مسئول کمیته فرهنگی یادواره شهدا نیز با بیان اینکه دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی است، افزود: کار مهم و اساسی در یادواره شهدا دعوت به خود نیست بلکه دعوت به راه و رسم شهداست.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران نوری است که با بادهای دشمنان خاموش نمی شود، تاکید کرد: اگر نخواهیم در یادواره شهدا از امام و رهبری و از استکبار بگوییم از چه کسی باید گفت.

وی با اشاره به اینکه ولایت محوری، ریشه و اساس راه شهیدان ماست، آمریکا را همچنان شیطان بزرگ دانست و گفت: اگر امروز بخاطر مذاکره از شیطان بزرگ نگوییم قطعا از الفبای سیاسی خبر نداریم.دیدگاه شما در مورد : ابوترابی فرد سخنران یادواره شهدای میاندورود

ابوترابی فرد سخنران یادواره شهدای میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ