• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3507 - تاریخ انتشار : جمعه 14 شهریور 1393 - ساعت: 12:46

چاپ
پرداخت تسهیلات به 73 طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود‌

مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود خبر داد

پرداخت تسهیلات به 73 طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود‌


مصطفی ملازاده مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود از پرداخت تسهیلات به 73 طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر ، مصطفی ملازاده با اشاره به ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری در عرصه اقتصاد مقاومتی از برنامه‌ریزی سپاه ناحیه میاندورود برای حرکت در جهت تحقق فرمایشات رهبری خبر داد.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه توانمندی‌های بسیجیان میاندورود در عرصه اقتصاد مقاومتی در هفته جاری در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله این شهرستان اظهار داشت: در این نمایشگاه توانمندی‌های به‌دست آمده در این عرصه به نمایش عموم گذاشته شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود از پرداخت تسهیلات به 73 طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد و افزود: پرورش انواع پرندگان خانگی و ماکیان بیشترین استقبال را در بین فعالان این طرح‌ها داشته است.

این مسئول بیان داشت: در مدت یک سال فعالیت هسته اقتصاد مقاومتی در میاندورود 6 مورد تسهیلات پرورش قارچ، هشت فقره وام پرورش ماهیان گرم آبی، 12 فقره وام پرورش گوسفند و گاو، 15 فقره تسهیلات پرورش مرغ بومی و محلی، 20 فقره وام صنایع‌دستی و بقیه در دیگر موضوعات مرتبط با توسعه اقتصاد مقاومتی پرداخت شده است.

ملازاده برپایی نمایشگاه را در بخش‌های مختلف شامل پرورش زنبور عسل و مرغ بومی محلی، پرورش ماهی گرم‌آبی، ساخت صنایع‌دستی مانند بافت انواع فرش دستباف مرغوب و همچنین تولید قارچ اعلام کرد.

وی برپایی کارگاه تخصصی کارآفرینی و ترویج فرهنگ کار برای بسیجیان و جوانان شهرستان میاندورود را از دیگر برنامه‌های سپاه ناحیه میاندورود در جهت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در حل مشکلات اقتصادی کشور با نگاه به ظرفیت‌های درونی مملکت اعلام کرد.

این مسئول افزود: در این کارگاه یک روزه تعداد 150 نفر از خواهران و برادران بسیجی حضور فعال داشتند و مباحث کاربردی برای ترغیب جوانان به سمت کارآفرینی ارائه شد.

وی در پایان از برپایی اردوهای جهادی در روستاهای دور افتاده این شهرستان از ماه‌های گذشته تاکنون خبر داد و افزود: در این اردوها دانشجویان به ساخت اماکن عمومی و منازل برای روستاییان مناطق دورافتاده عمدتا در ارتفاعات جنوبی شهرستان مبادرت می‌ورزند.دیدگاه شما در مورد : پرداخت تسهیلات به 73 طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود‌

پرداخت تسهیلات به 73 طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود‌ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ