• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3520 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 شهریور 1393 - ساعت: 07:06

چاپ
تودیع و معارفه معاونین آموزشی و پرورشی+عکس

تغییرات در آموزش و پرورش میاندورود

تودیع و معارفه معاونین آموزشی و پرورشی+عکس


روز شنبه معاونین آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش میاندورود تودیع و معارفه شدند.

به گزارش میانخبر ، روز شنبه با حضور معاونین و کارکنان اداره و مدیران مدارس، معاونین آموزشی و پرورشی تودیع و معارفه شدند.

بهروز عرب خزائلی در این مراسم با بیان اینکه همه ما وام دار مجاهدت شبانه روزی شهدا و مجاهدان راه حق و آزادی هستیم گفت: توانمند شدن هر یک از ما در این قطعه از خاک وام داریست، میراث خواریست و باید برای حق آن حساب پس داد.

وی چنگ انداختن به سر و صورت هم برای ترد جریان سیاسی را خدشه دار کردن بر جگر مادران شهید دانست و افزود: اکثر قاطع مردم دولت اعتدال را برگزیدند یعنی از چنگ انداختن به جریانات سیاسی خسته شدند.
وی با اشاره به اینکه مردم آشتی، مهرورزی و بهار را می خواهند گفت: پس باید مراقب حرکات و سکنات خویش باشیم.

حسینعلی علیجانی نیز در این مراسم با بیان اینکه تغییرات امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است گفت: از سال 88 معاون آموزشی شدم و سعی کردم در این مدت فکر ما با عمل ما یکی بوده و آنچه که ارزشهای معلمی است را حفظ کنیم.

وی با با بیان این مطلب که هیچ یک از تصمیم گیری ها و برنامه های من سیاسی نبوده است، افزود: اگر بخواهیم عکس آن عمل کنیم قطعا به شهدا خیانت کردیم.

وی اظهار داشت: اگر به نظام خود تعهد داریم باید دست به دست هم دهیم تا کشتی آموزش و پرورش با ناخدایی عرب خزائلی پیش برود و افق های خوب برای شهرستان خود ترسیم کنیم.

در ادامه شعبان پور با بیان اینکه در فرهنگ دینی ما قبول کردن مسوولیت امتحان و موهبت الهی است گفت: پس باید آنچه که خدا برای ما در نظر گرفته تن داد.

وی با بیان این مطلب که همه ما سربازان نظام هستسم افزود:امتحان انسان از موضوعات مهمی است که در قرآن نیز ذکر شده است که اگر کسی برود فرد دیگری هست که اسلحه را بدست بگیرد.

در این مراسم شعبان پور به عنوان معاون آموزشی و خانم کلانتری به عنوان معاون پرورشی معارفه شدند و از زحمات حسینعلی علیجانی و علیجان پور قدردانی شد.

 برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 17 شهریور 1393 - 23:54 میثم

  سلام اقای علیجانی خسته نباشید زخمات و خدمات شما قابل تحسین به شما افتخار می کنم

  پاسخ به نظر
  + 8 - 0
 • پنج شنبه 20 شهریور 1393 - 02:09 صبرایی

  برادر علیجانی خسته نباشی

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • دوشنبه 24 شهریور 1393 - 17:26 فرهنگي

  مسئول محترم سايت وقتي نظرات را گزينشي نمايش مي دهيد نشان مي دهد كه متاسفانه از اخلاق حرفه خبرنگاري به دور هستيد نظر ما هيچ توهيني نداشت فقط گفتم از قول فرهنگيان به آقاي عرب رييس اداره مياندرود بفرماييد نظرات اقاي لاري در مورد كابينه اش كهنه و مندرس است

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
 • دوشنبه 31 شهریور 1393 - 21:25 رضا سلمانیان

  سلام ، همیشه همین طور بود هر کی به جایی برسه اونی که دوست داره رو سر کار میاره «روزگار است این که گه عزت دهد گه خوار دارد چرخ بازیگر از این بازیچه ها بسیار دارد»

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : تودیع و معارفه معاونین آموزشی و پرورشی+عکس

تودیع و معارفه معاونین آموزشی و پرورشی+عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ