• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3597 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 شهریور 1393 - ساعت: 13:06

چاپ
تشکیلات منسجمی در کار فرهنگی نداریم/مدیر عامل مسکن مهر عامل بروز مشکلات

رئیس شورای شهر سورک:

تشکیلات منسجمی در کار فرهنگی نداریم/مدیر عامل مسکن مهر عامل بروز مشکلات


رئیس شورای شهر سورک گفت: متاسفانه تشکیلات منسجمی در کار فرهنگی در شهر سورک نداریم.

به گزارش میانخبر ، علی اکبر مظلومی نیا در گفتگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه تصمیمات شورا بر اساس خرد جمعی بوده و ریاست در شورا معنی و مفهومی ندارد، افزود: رئیس شورا تنها پیگیر کارهای اداری و مصوبات شورا می باشد.

مظلومی اظهار داشت: در دوره سوم و چهارم شورا همدلی، وفاق و همسویی بین اعضای شورا وجود داشته و همیشه سعی در پیگیری مسائل کلان شهر چه در زمینه عمرانی، فرهنگی ،اجنماعی و ورزشی و رایزنی با مدیران ارشد استان و ارتباط تنگاتنگ با فرماندار جهت پیشبرد مشکلات شهر داشته و دارد و این فضا تا پایان کار شورا حفظ خواهد شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار میانخبر مبنی بر اقدامات و برنامه های شورا در انجام کارهای فرهنگی در سال اقتصاد و فرهنگ، با بیان اینکه متاسفانه تشکیلات منسجمی را در کار فرهنگی نداریم، بیان داشت: در سطح شهر بعضی از گروه ها و افراد فعالیت هایی در زمینه فرهنگی انجام می دهند که ما از ورود آنها و فعالیتشان استقبال می کنیم.

مظلومی خاطر نشان کرد: اعضای شورا تصمیم به تشکیل کمیسیون فرهنگی در شورا گرفته بودند که بدلیل فعالیت زیاد اعضای شورا مورد استقبال قرار نگرفت.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تصریح کرد: در همین راستا با تصویب شورا، کسانی که قصد سرمایه گذاری در بخش های ورزشی، فرهنگی و مذهبی را دارند و تا پایان سال 20 درصد کار خود را انجام داده باشند صدور پروانه فعالیت آنها بدون اخذ بها خواهد بود.

مظلومی به هیات های مذهبی و جوانانی که در زمینه فرهنگی و مذهبی فعالیت می کنند پیشنهاد کرد با هم یک دست و هم سو شوند و مانند هیات 14 معصوم که تکایا و مساجد شهر سورک آن را تشکیل دادند ید واحد شوند و با تشکیل یک هیات منسجم و متحد الشکل بتوانند در مناسبتهای مختلف، مراسمی در خور و شان شهر سورک برگزار کنند.

رئیس شورای شهر سورک درخصوص واگذاری مسکن مهر سورک گفت: 6 نفر از متقاضیان شهر ما نتوانستند در زمان تعیین شده برای پرداخت وجه آن را واریز کنند و به همین خاطر نتوانستند در قرعه کشی شرکت و صاحب خانه شوند.

وی خاطر نشان کرد: در جلسه ای که در فرمانداری با حضور امام جمعه، فرماندار و رئیس بنیاد مسکن شهرستان میاندورود برگزار شد تصمیم گرفته شد افراد غیر بومی حذف و نسبت به جابجایی این افراد و جایگزینی افراد سورکی اقدام شود.

مظلومی یادآور شد: تا بحال با حذف 2 نفر از افراد غیر بومی دو خانواده سورکی جایگزین آنها شدند و در حال پیگیری برای 4 نفر دیگر هستیم.

وی افزود: در خصوص زمین ثبت اسناد و عدم تحویل مابقی زمین از سوی جهاد کشاورزی موضوع از طریق مراجع ذی ربط در حال پیگیری است .

علی اکبر مظلومی نیا عامل بروز این اتفاقات را مدیر عامل تعاونی مسکن مهر و اطلاع رسانی نکردن بموقع جهت پیگیری دانست و گفت: مدیر عامل تعاونی مسکن مهر عامل اصلی این اتفاقات است و برای حل مشکل بوجود آمده کارگروه استانداری در حال پیگیری این موضوع است.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 26 شهریور 1393 - 23:58 فعال فرهنگی

    سلام اقای مظلومی نیا شما فراموش کردی که امدیم کار فرهنگی کنیم خود شما در شورا مخالفت کردین و در جواب درخواست جوانان فرهنگی شهر فرمودید به هر کسی رای دادید و در انتخابات برایش کار کردین از ان فرد کمک بگیرین .

    پاسخ به نظر
    + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : تشکیلات منسجمی در کار فرهنگی نداریم/مدیر عامل مسکن مهر عامل بروز مشکلات

تشکیلات منسجمی در کار فرهنگی نداریم/مدیر عامل مسکن مهر عامل بروز مشکلات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ