• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3661 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 شهریور 1393 - ساعت: 18:03

چاپ
 حق ثبت نام و گرفتن هزینه های جانبی از دانش آموزان ممنوع است

عرب خزائلی:

حق ثبت نام و گرفتن هزینه های جانبی از دانش آموزان ممنوع است


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: حق ثبت نام و گرفتن هزینه های جانبی از دانش آموزان در هنگام ثبت نام ممنوع است.

به گزارش میانخبر ، بهروز عرب خزائلی مدیر آموزش و پرورش میاندورود در گفتگو با خبرنگار میانخبر در خصوص اجرای طرح هجرت در مدارس میاندورود گفت: از تیر ماه با سپاه پاسداران و بسیج سازندگی درخصوص طرح هجرت، پیش از آنکه اعتبار آن تامین و مقدارش مشخص شود جلساتی برقرار شد و در آن نیازهای ما توسط معاون پرورشی بیان شد.

وی افزود: با تقسیم کار مابین ما و بسیج سازندگی برای اجرای این طرح آمادگی کامل داشتیم و تنها منتظر اعتبار بودیم که پس از تحقق اعتبار، با سرعت جلسه نهایی را تشکیل و با خرید رنگها، کار را شروع کردیم.

عرب خزائلی خاطر نشان کرد: ابتدا در این طرح 7 مدرسه در نظر گرفته شده بودند که در نهایت با تعاملی که مدیران داشتند به 17 مدرسه ارتقا پیدا کرد.

وی با اشاره به حضور 100 نفر از دانش آموزان و بسیجیان در این طرح، هدف از اجرای آن را بکارگیری دانش آموزان در ایام تابستان در امور آبادانی مدارس و نیز کارفرهنگی دانست.

وی در ادامه با بیان اینکه حق ثبت نام و گرفتن هزینه های جانبی از دانش آموزان ممنوع است و مدارس موظفند طبق قانون پول بیمه، کتاب و مواردی که در قانون عنوان شده است را از خانواده ها بگیرند، افزود: برای اینکه خانواده ها از مقدار قانونی آن مطلع باشند، مدیران را موظف کردیم مقدار آن را در کنار میز مدیر بروی دیوار در مقابل دید خانواده ها نصب کنند.

عرب خزائلی در پایان یادآور شد: خانواده ها می توانند در طول سال مشارکتهای خود را داوطلبانه به مدارس اهدا کنند.مطالب مرتبط با : حق ثبت نام و گرفتن هزینه های جانبی از دانش آموزان ممنوع است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 27 شهریور 1393 - 02:50 صبرایی

    اقای رییس ما وقتی فرزندمون رو برا ثبت نام به مدرسه میبریم مدیر یه برگه پیش ما میذاره ومیگه میزان مشارکت خودت رو ماهانه بنویس حتما که نباید اجبار باشه این میشه رودبایستی....شماها که بودجه مدارس رو کامل قطع کردین مدرسه ها از چی امرار معاش کنند....شما سری به مدرسه شهید اسدیان بزن خدای نکرده اگه زلزله بیاد نیمی از دانش اموزان رو تلفات دادیم خدا انروز رو نیاره کمی به مدارس توجه بیشتری نشون بدین ////////////

    پاسخ به نظر
    + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : حق ثبت نام و گرفتن هزینه های جانبی از دانش آموزان ممنوع است

 حق ثبت نام و گرفتن هزینه های جانبی از دانش آموزان ممنوع است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ