• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3662 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 شهریور 1393 - ساعت: 19:36

چاپ
مردم اسرم همچنان در خطر سیلاب هستند

دهیار اسرم

مردم اسرم همچنان در خطر سیلاب هستند


دهیار اسرم از در خطر سیلاب بودن مردم روستای اسرم بدلیل اجرا نشدن کامل طرح هدایت آبهای سطحی خبر داد.

به گزارش میانخبر ، مهدی فهیمیان دهیار روستای اسرم در گفتگو با خبرنگار میانخبر مشکل اصلی و همیشگی اسرم را هدایت آبهای سطحی و تجمع آب در زیرگذر دانست که مردم در زمان بارندگی دچار خسارت می شوند.

وی افزود: برای هدایت آبهای سطحی داخل بافت، اداره کل بحران 200 میلیون تومان اعتبار گذاشت که تنها 200 متر از مسیر انجام شده و نزدیک به 350 متر دیگر باقی مانده است.

فهیمیان خاطر نشان کرد: برای حل مشکل زیرگذر اسرم، در بازدیدی که فرماندار میاندورود همراه با مسئولین راه و شهرسازی و مدیریت بحران از آن داشتند تصمیماتی گرفته و قرار شد در آینده عملیاتی شود.

وی اقدامات صورت گرفته برای حل ریشه ای مشکل آبهای سطحی اسرم را جوابگو ندانست و دلیل آن را در خطر سیلاب بودن اسرم از چند جهت عنوان کرد.

دهیار اسرم نقاط حادثه خیز در زمان بارندگی را تپه جنوبی روستا، رودخانه بین اسرم و جامخانه در شرق روستا، پل انتهای خیابان امام رضا(ع) که بدلیل کوچک بودن آبراهه در زمان بارندگی شدید مسدود می شود دانست و گفت: خانه ها و زمینهایی که در این مناطق وجود دارند همواره با بارش شدید باران دچار آبگرفتگی و خسارت می شوند.

وی تاکید کرد: در طرح هادی، این مناطق سیل گیر با خطر بالا تعریف شده اند، که لازم است مسئولین ذی ربط در این زمینه اقدامات لازم را داشته باشند تا در فصل پاییز و زمستان مردم دچار مشکل نشوند.

فهیمیان در ادامه با اشاره به جدول کشی و اجرای ناتمام طرح هادی در بعضی خیابانها با مشارکت مردمی و اعتبارات داخلی در جهت هدایت آبهای سطحی، اظهار داشت: برای آسفالت این خیابانها نیاز به همکاری بنیاد مسکن داریم تا مردم حلاوت اجرای طرح هادی را بچشند که بدلیل مشکلات مال تا بحال حرکتی در این زمینه انجام نشده است.

وی تصریح کرد: در چند خیابان مانند مخابرات، دانش، شهدا و معلم نیاز به اجرای طرح هادی است و هنوز در آن طرح هادی اجرا نشده است و خیابان امام رضا(ع) و امام سجاد(ع) با انجام جدول کشی آماده آسفالت شدن هستند که در آن مشکل داریم.مطالب مرتبط با : مردم اسرم همچنان در خطر سیلاب هستند
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • شنبه 15 فروردین 1394 - 23:22 مهدی

    از مسئولین شهرستان تقاضا می شود قدر این مردم زحمت کش اسرم را بدونن چرا که همیشه در کارهای عمرانی پیش قدم وبسیارمتحد بوده و همیشه در هزینه های دولتی سهیم بوده که می تواند گام مهمی درارتقاء جایگاه مسئولین این شهرستان حساب امده وکارنامه خدماتی مسئولین شهرستان میاندرود را پربار تر جلوه دهد

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : مردم اسرم همچنان در خطر سیلاب هستند

مردم اسرم همچنان در خطر سیلاب هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ