• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3707 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 شهریور 1393 - ساعت: 23:18

چاپ
جنگ نرم  و رخنه فرهنگی دشمن جدی است/ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده کنیم

فرمانده سپاه میاندورود:

جنگ نرم و رخنه فرهنگی دشمن جدی است/ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده کنیم


جناسمی با بیان اینکه امروز جنگ نرم و رخنه فرهنگی دشمن جدی است و مبادا آن را باور نداشته باشیم، تصریح کرد: جنگ امروز پیچیده تر و خطرناکتر از هشت سال دفاع مقدس است و باید بدانیم که امروز پشت بام خانه های ما خط مقدم دشمن شده است.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی فرمانده سپاه میاندورود در گفتگو با خبرنگار میانخبر هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت ها، از خود گذشتگی ها، ایثار و مقاومت جوانانی دانست که به ندای مولا و امام زمان خویش لبیک گفتند و حسین وار در راه پاسداری از دین، انقلاب اسلامی و ولایت از جان خویش گذشتند تا امام، ناموس، خاک و مذهب ما پایدار بماند.

وی خاطر نشان کرد: هشت سال دفاع مقدس را با مقاومت و پایمردی و استکبار ستیزی در برابر تجاوز همه جانبه حزب بعث عراق به سرکردگی آمریکای جنایتکار و کشورهای غربی و برخی دولت های مرتجع عرب با موفقیت و پیروزی به پایان رساندیم.

وی با اشاره به 220 شهید دفاع مقدس، تاکید کرد: فراموش نکنیم که 220 هزار شهید تقدیم انقلاب و نظام کردیم و چه مردانی که جانانه در دفاع از انقلاب و اسلام و ولایت چه سختی هایی کشیدند و فراموش نکنیم که چه خانواده هایی داغدار شدند.

وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که هنوز هم خانواده هایی چشم انتظارند و باید جبهه دشمن و استکبار را بشناسیم و مبادا روی لاله ها پا بگذاریم که فردا شرمنده امام و شهدا شویم.

جناسمی با بیان اینکه امروز جنگ نرم  و رخنه فرهنگی دشمن جدی است و مبادا آن را باور نداشته باشیم، تصریح کرد: جنگ امروز پیچیده تر و خطرناکتر از هشت سال دفاع مقدس است و باید بدانیم که امروز پشت بام خانه های ما خط مقدم دشمن شده است.

وی با تاکید بر ضررت توجه به دغدغه های موجود در حوزه دین و فرهنگ اظهار کرد: باید آنهایی که ناخواسته آب به آسیاب دشمن ریخته و جاده صاف کن دشمن هستند در عمل و در گفتار دوستانه هدایت کنیم و ضروری است جوانان و خانواده ها را دریابیم.

جناسمی با تاکید بر اینکه اصل امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده کنیم، افزود: امروز ابزار رسانه دشمن و ماهواره ها بنیان خانواده ما را نشانه گرفته است و مبادا فردای قیامت با سیاست تساهل و تسامح شرمنده ائمه اطهار و امام و شهدا شویم.

جناسمی اظهار داشت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود با اجرای برنامه های فرهنگی، قدمهای کوچکی را برای شناساندن ارزش دفاع مقدس و شهرستان میاندورود خواهد برداشت.

وی در خصوص برنامه های سپاه در هفته دفاع مقدس گفت: صبحگاه مشترک با نیروی انتظامی و مانور خودرویی سپاه و بسیج و ناجا، افتتاح 5 پروژه توسط سپاه میاندورود، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان کمیل، همایش بصیرت و روشنگری و بیش از 120 برنامه فرهنگی، بصیرتی در سطح شهرستان توسط ناحیه، حوزه و پایگاههای مقاومت انجام می شود.مطالب مرتبط با : جنگ نرم و رخنه فرهنگی دشمن جدی است/ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده کنیم
دیدگاه شما در مورد : جنگ نرم و رخنه فرهنگی دشمن جدی است/ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده کنیم

جنگ نرم  و رخنه فرهنگی دشمن جدی است/ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ