• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3715 - تاریخ انتشار : جمعه 28 شهریور 1393 - ساعت: 18:50

چاپ
تساوی شهروند سورک در خانه/ سورنا در خانه دومین پیروزی را بدست آورد

نتیجه فوتبال نمایندگان میاندورود

تساوی شهروند سورک در خانه/ سورنا در خانه دومین پیروزی را بدست آورد


تساوی شهروند و پیروزی سورنا نمایندگان فوتبال میاندورود در لیگ های فوتبال استان مازندران

به گزارش میانخبر ، تیم فوتبال نوجوانان شهروند سورک در سومین بازی خود در لیگ یک جوانان استان مازندران در مقابل تیم شهروند جویبار به تساوی دست یافت.

این بازی که در زمین ورزشی سورک برگزار می شد در حالی با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید که 2 گل شهروند را ابوذر دستاری به ثمر رساند.

تیم شهروند که بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت زمانی که در دقیقه 88 دو بر یک از حریف پیش افتاد می توانست پیروز از زمین خارج شود که دریافت گل دوم در دقیقه 90 پیروزی را با تساوی تغییر داد.

تیم فوتبال شهروند در بازی نخست خود موفق شده بود با نتیجه پرگل 7 بر 2 آتیه سازان پل سفید را شکست دهد و در بازی دوم برابر تیم ساری جوان به برتری 2 بر 1 برسد.

 تیم فوتبال شهروند سورک با این پیروزی 7 امتیازه شد و خود را به صدر جدول نزدیکتر کرد.

همچنین در این دوره از مسابقات علی اکبر صبح خیز از تیم شهروند سورک با 5 گل زده در رده نخست گلزنان لیگ قرار دارد.

سورنا در خانه دومین پیروزی را بدست آورد

به گزارش میانخبر ، تیم فوتبال بزرگسالان سورنا اسرم در ششمین بازی خود در لیگ دسته یک استان مازندران در خانه به مصاف جوان شهدا وسطی کلا آمل رفت که در پایان موفق شد بازی را با نتیجه 1 بر صفر به سود خود به پایان برساند.

تیم فوتبال سورنا قبل از این مسابقه 5 بازی انجام داده بود که تنها در یک بازی موفق به پیروزی شده بود و در چهار بازی دیگر نتیجه را به حریفان واگذار کرده است.

با این نتیجه سورنا 6 امتیازی شد و به بازی آینده امیدوارانه تر نگاه خواهد کرد.دیدگاه شما در مورد : تساوی شهروند سورک در خانه/ سورنا در خانه دومین پیروزی را بدست آورد

تساوی شهروند سورک در خانه/ سورنا در خانه دومین پیروزی را بدست آورد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ