• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3716 - تاریخ انتشار : شنبه 29 شهریور 1393 - ساعت: 11:13

چاپ
عده ای پیشرفت را در آغوش آمریکا و انگلیس خوابیدن می دانند

معاون اجرایی سپاه کربلا

عده ای پیشرفت را در آغوش آمریکا و انگلیس خوابیدن می دانند


هاشمی با بیان اینکه عده ای پیشرفت را در آغوش آمریکا و انگلیس خوابیدن می دانند، تاکید کرد: زمان نشان داده که آنها خیرخواه ما نیستند.

به گزارش میانخبر، صبح امروز با حضور هاشمی معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران، جناسمی فرمانده سپاه میاندورود، علوی امام جمعه موقت، غلامیان معاون فرماندار، سید محمد کاظمی رئیس شورای شهرستان و مسئولین دیگر خانه عالم روستای جناسم، سالن ورزشی 9 دی و ساختمان پایگاه مقاومت روستای ولوجا افتتاح شد.

حسین جناسمی در این مراسم با بیان اینکه ساخت خانه عالم روستای جناسم از سال 88 شروع شد، افزود: برای ساخت آن 40 میلیون تومان هزینه شده است که 22 میلیون آن را بسیج سازندگی و مابقی را طریق خودیاری مردم تامین شده است.

وی با اشاره به نقش روحانیون در بین مردم، گفت: یک روحانی در اینجا مستقر شود تا بتواند احکام شرعی را به مردم آموزش و به سوالات شرعی مردم پاسخ دهند.

جناسمی در ادامه با اشاره به پیشرفتهای ایران در زمینه های نظامی، خاطر نشان کرد: مسئولان ما اگر مانند مسئولان نظامی با روحیه جهادی و بسیجی کار می کردند امروز با مشکل تحریم روبرو نبودیم.

سرهنگ هاشمی معاون اجرایی سپاه کربلا با بیان اینکه در عصر ما روحانیت اصیل در خط ولایت، سفیران خوشنام پیامبر و امامان در جامعه ما هستند، تاکید کرد: خانه عالم باید تجلیگاه آن باشد.

وی خاطر نشان کرد: در دنیای امروز با دولتهایی که با 162 شبکه ماهواره ای علیه پیامبران و قرآن ما برنامه پخش می کنند مواجه هستیم که باید پرسید آیا اینها خیرخواه ما هستند.

هاشمی با اشاره به قدرت اقتصادی کشورهایی مانند آمریکا، آلمان و انگلیس اظهار داشت: ما هر چه در زمینه مادی پیشرفت کنیم به آنها نمی رسیم با این حال چرا این کشورها بدنبال مقابله با ما هستند.

وی با بیان اینکه افرادی این فشارها و تقابلها را می بینند ولی بازهم پیشرفت را در آغوش آمریکا و انگلیس خوابیدن می دانند تاکید کرد: زمان نشان داده که آنها خیرخواه ما نیستند.

علوی امام جمعه موقت میاندورود نیز در این مراسم، گفت: بعد از غیبت کبری امام زمان (عج) تا به امروز و تا زمان ظهور حفظ و حراست و ترویج و تبلیغ دین و مذهب حقه تشیع به عهده عالمان دینی است.

وی افزود: امامان اسلام را بدست ما سپردند و امروز هم نگهبان و مبلغ اسلام اصیل و مکتب تشیع علما و مراجع هستند که دارند به این وظیفه عمل می کنند که در راس آن رهبری حضور دارند.

وی به وضعیت سلاح های ایران در زمان جنگ اشاره کرد و گفت: ما در نداری جنگ را پیش بردیم ولی امام چیزی را به ما داده بود که در مقابل همه سلاح ها مقابله می کرد و آن ایمان بود که یک نوجوان 13 ساله تا پیرمرد 90 ساله را به جنگ می فرستاد.مطالب مرتبط با : عده ای پیشرفت را در آغوش آمریکا و انگلیس خوابیدن می دانند
دیدگاه شما در مورد : عده ای پیشرفت را در آغوش آمریکا و انگلیس خوابیدن می دانند

عده ای پیشرفت را در آغوش آمریکا و انگلیس خوابیدن می دانند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ