• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3718 - تاریخ انتشار : شنبه 29 شهریور 1393 - ساعت: 18:00

چاپ
اطلاعات خانواده جا مانده اصلاح و یارانه آنها پرداخت شد

بعد از درج خبر در میانخبر صورت گرفت

اطلاعات خانواده جا مانده اصلاح و یارانه آنها پرداخت شد


بعد از درج خبر در میانخبر اطلاعات خانواده ای که بجای پنج نفر تنها یارانه یک نفر را دریافت می کردند اصلاح و یارانه آنها پرداخت شد.

به گزارش میانخبر ، بعد از درج خبر "خیری که یارانه دولت را پرداخت می کند" خبر دارد شدیم که یارانه خانواده بازمانده در شهریور ماه بطور کامل پرداخت شده است.

حامد اکبری مسئول کافی نتی که این اشتباه را انجام داده بود در تماس با ما با اعلام این خبر افزود: روز دوشنبه سرپرست خانواده ای که به اشتباه بجای 5 نفر تنها یک نفر را برای دریافت یارانه ثبت نام کرده بودم گفتند که یارانه این ماه آنها بطور کامل واریز شده است.

وی در این تماس خواستار تقدیر و تشکر از ما و همه مسئولانی که بعد از دیدن این خبر پیگیر شدند تا این اشتباه اصلاح شود شد و گفت: از همه کسانی که بعد از درج خبر پیگیر موضوع شده و اشتباه من را جبران کردند و دیگر مجبور نیستم هرماه هزینه اشتباه خود را پرداخت کنم تشکر می کنم.

یارانه این خانواده پنج نفره با توجه به اشتباه مسئول کافی نت تنها یارانه یک نفر واریز می شد اصلاح و یارانه شهریور ماه برای پنج نفر واریز شد.

با توجه به اینکه این خانواده چند ماه یارانه خود را کامل نگرفته است و در کنار اشتباه مسئول کافی نت باید دولت را نیز در نگرفتن چند ماهه یارانه مقصر دانست که به مردم اجازه اصلاح اطلاعات خود را نداده بود.

با این حال هر وقت ماهی را از آب بگیریم تازه است و جای تشکر از همه کسانی که پیگیر موضوع شدند تا یک جوان بیشتر از این زیر فشار نباشد است.مطالب مرتبط با : اطلاعات خانواده جا مانده اصلاح و یارانه آنها پرداخت شد
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 31 شهریور 1393 - 09:56 حامد اکبری

    سلام خیلی ممنونم از سایت خوب و بی نظیر میانخبر که زحمت کشیدن و خبر یارانه رو زدن تا این موضوع حل بشه. اشتباه از بنده بود ولی دولت محترم و عزیز لطف کرد که بالاخره بعد از پنج ماه که شخصا یارانه را واریز می کردم این مشکل را حل کرد در نهایت از سایت خوب میانخبر تشکر میکنیم که بانی خیر بودن

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : اطلاعات خانواده جا مانده اصلاح و یارانه آنها پرداخت شد

اطلاعات خانواده جا مانده اصلاح و یارانه آنها پرداخت شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ