• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3732 - تاریخ انتشار : شنبه 29 شهریور 1393 - ساعت: 23:30

چاپ
امروز دشمن با جنگ فرهنگی آمده است

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا

امروز دشمن با جنگ فرهنگی آمده است


غلامی گفت: جنگ امروز دشمن با بمب و هواپیما نیست بلکه دشمن با جنگ فرهنگی آمده است.

به گزارش میانخبر ، سیزدهمین یادواره شهدای روستای عزت الدین با حضور حجت الاسلام غلامی نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران، خانواده شهدا، ایثارگران و مردم ولایت مدار روستای عزت الدین و مسئولین دیگر در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

حجت الاسلام غلامی در این مراسم با بیان اینکه سخن گفتن از شهید و شهادت سخت و دشوار است و معرفت می خواهد، افزود: شناخت ما از پیرامون شهید و شهادت معرفت ناقص است.

وی خاطر نشان کرد: خداوند در این عالم بیش از هر چیزی دو قطره را دوست دارد اول قطره اشکی که از ترس خدا ریخته می شود و دوم قطره خونی که در راه خدا ریخته می شود.

غلامی با اشاره به اینکه کسی که میمیرد واجب است او را غسل کرد و کفن پاک بر او پوشاند، اظهار داشت: ولی همین حکم شرعی برای کسی که شهید شده انجام نمی گیرد و او با همان لباس رزم دفن می شود و این عظمتی است که شهید به خونش بخشید.

این مسئول تصریح کرد: بی بصیرتی مردم کوفه به جایی رسیده بود که حضرت علی (ع) خطاب به آنها گفت که اگر آرزوی شهادت نداشتم در مقابل این مردم نمی ایستادم.

وی ادامه داد: مقام شهادت آنقدر بالاست که حضرت علی (ع) آن را فوض و رستگاری می داند و سالها برای آن انتظار کشید.

غلامی با تاکید بر اینکه شهیدان به وظیفه شان عمل کردند و به خدا پیوستند تا مردم را به خدا برسانند، افزود: کاری که شهدا کردند هدف ائمه، معصومین و پیامبران بوده است.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه شهید اختصاص به پدر و مادر آنها یا یک زمان خاص ندارد، وظیفه مردم را پاسداری از ثمره ایثار و فداکاری شهدا دانست.

وی تاکید کرد: جنگ امروز دشمن با بمب و هواپیما نیست بلکه دشمن با جنگ فرهنگی آمده است.

غلامی در پایان خاطر نشان کرد: چیزی که شهدا و این یادواره ها به ما می آموزند این است که جمهوری اسلامی امانت شهدا در دست ماست و حفظش با ایمان ، تقوا و بصیرت بدست می آید.

یادآور می شویم روستای عزت الدین در 8 سال دفاع مقدس پنج شهید را تقدیم انقلاب کرده است.مطالب مرتبط با : امروز دشمن با جنگ فرهنگی آمده است
دیدگاه شما در مورد : امروز دشمن با جنگ فرهنگی آمده است

امروز دشمن با جنگ فرهنگی آمده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ