• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3766 - تاریخ انتشار : سه شنبه 01 مهر 1393 - ساعت: 20:26

چاپ
دشمن با ورود به خانه ها فرزندانمان را به سمت خود می برد

فرماندار میاندورود:

دشمن با ورود به خانه ها فرزندانمان را به سمت خود می برد


نماینده عالی دولت در میاندورود با بیان اینکه دشمن دیروز با سلاح نظامی در مقابل ما بود و امروز روش دشمنی خود را تغییر داده است، افزود: امروز دشمن با ورود به خانه های ما، شاید فرزندم را از داخل خانه به سمت خود ببرد.

به گزارش میانخبر ، زنگ بازگشایی مدارس با حضور ارسطو قادری فرماندار میاندورود، عرب خزائلی مدیر آموزش و پرورش، نصیری فرمانده انتظامی، جناسمی فرمانده سپاه، ولیزاده شهردار سورک و مسئولین دیگر شهرستانی در مدرسه کمیل دارابکلا نواخته شد.

ارسطو قادری در این مراسم، گفت: عرصه آموزش و پرورش مجموعه ی توانایی و توانمندی هایی است که در همه حرکتهای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، ذخیره بزرگی برای جامعه ایران و محور فعالیت ها بوده است.

وی خاطر نشان کرد: معلمان امروز ما که به نسل نو آموزش می دهند زمانی خودشان خالق عرصه هایی بودند که دشمن را به لرزه می انداخت.

فرماندار میاندورود افزود: در طول مسیر انقلاب حضور پرثمر خانواده بزرگ آموزش و پرورش خالق معجزاتی بوده است که حضور نزدیک به 87 هزار نفر از معلمان در جبهه های جنگ، نشانگر آن است.

قادری با بیان اینکه در زمان جنگ هجمه ها و توطئه های مختلفی در کشور وجود داشت، اظهار داشت: امام(ره) زودتر از هر کسی آن را می شناخت و مدیریت می کرد و رزمندگان پشت سر ایشان حرکت می کردند.

وی با بیان اینکه ما آموزش نظامی می دیدیم و به سوی دشمن حرکت می کردیم، تاکید کرد: دشمن شناسی ای که امام(ره) آن را کنترل می کرد مهمتر از حرکت به سمت دشمن بود.

وی بیان داشت: امام(ره) نسلی را تربیت کرد که امروز این نسل هر یک بخش اعظمی از عرصه های مختلف کشور را مدیریت می کنند.

قادری نقش معلمان و دانش آموزان را در دفاع مقدس پر رنگ دانست و گفت: 2487 شهید، 2870 جانباز 264 آزاده و 279 مفقود الاثر این حضور پررنگ را نشان می دهد.

وی از موضوعاتی که معلمان در هشت سال دفاع مقدس نقش داشتند را ایجاد انگیزه بین دانش آموزان عنوان کرد و گفت: معلمین در کنار آموزش علمی، آموزش نظامی نیز می دادند.

نماینده عالی دولت در میاندورود با بیان اینکه دشمن دیروز با سلاح نظامی در مقابل ما بود و امروز روش دشمنی خود را تغییر داده است، افزود: امروز دشمن با ورود به خانه های ما، شاید فرزندم را از داخل خانه به سمت خود ببرد.

قادری با تاکید بر اینکه باید مراقب بود که دشمن با نام دوستی با اسلام، فردا در جهت مقابل آن قدم بر می دارد، یادآور شد که داعش یک جریان انحرافی است که با نام دین در مقابل آن حرکت می کند.

وی راه موفقیت و توفیق در همه عرصه ها را تبعیت محض از مقام معظم رهبری عنوان کرد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 02 مهر 1393 - 01:29 صبرایی

    جاب اقای قادری شما که زنگ دبیرستان کمیل رو برای سال تحصیلی 93به صدا دراوردی با خودت فکر کردی که این ها فردا در جامعه میخان چکاره بشن ایا جامعه برنامهای برای این ها تدارک دیده...شما عالیترین مسوول این منطقه هستیداین همه بیکار دراین شهرستان اونوقت از شهرستانهای مجاور در ادارات این منطقه مشغول بکار میشند...کمی بررسی کنید گناه نمیشه///////

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : دشمن با ورود به خانه ها فرزندانمان را به سمت خود می برد

دشمن با ورود به خانه ها فرزندانمان را به سمت خود می برد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ