• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3820 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 مهر 1393 - ساعت: 17:45

چاپ

همزمان با هفته دفاع مقدس

پانزدهمین یادواره سرداران و 222 شهید شهرستان میاندورود برگزار شد


پانزدهمین یادواره سرداران و 222 شهید شهرستان میاندورود همزمان با هفته دفاع مقدس در روستای ورکلا برگزار شد.

به گزارش میانخبر ، پانزدهمین یادواره سرداران و 222 شهید شهرستان میاندورود همزمان با هفته دفاع مقدس امروز در روستای ورکلا با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، شجاعی نماینده مردم میاندورود و ساری در مجلس، امام جمعه، فرماندار، مسئولین ادارات میاندورود و مردم ولایت مدار شهرستان میاندورود برگزار شد.

ارسطو قادری در این مراسم گفت: ایران سرزمینی است که از نسل سلمان فارسی در رکاب پیامبر مردانه جنگیدند و در راه اسلام و قرآن یک لحظه از دستور ولی امر خود تخطی نکردند و در این راه جانهای زیادی فدا کردند.

وی افزود: مادران و پدران این سرزمین با دستان خود لباس رزم بر تن فرزندانشان کردند و با دستان خود عزیزترین فرزندانشان را کفن کردند تا پرچم سید اشهدا زنده بماند و برای اینکار جزء به عظمت انقلاب اسلامی به چیز دیگری فکر نکردند.

وی با بیان اینکه خالق این حماسه بزرگ نوجوانان، جوانان و مردان همین روستاها و قشر ضعیف جامعه بودند که در مقابل رژیم بعث ایستادند، اظهار داشت: سینه ها سپر و سرها از بدن جدا شد تا سر آزادی و آزادمردی جدا نشود.

قادری با بیان اینکه شهید واژه مقدسی دانست که عطر وجودش آرام بخش جامعه ماست، افزود: شهدا از جان خود گذشتند تا رمز بقا این انقلاب باشند، همان کسانی که امام به پشتوانه آنها در مقابل دشمن ایستاد.

وی خاطر نشان کرد: خوشحالم که 25 سال بعد از جنگ، شهدا ستارگان روشن ما هستند و یاد و خاطره آنان آرام بخش دلهای ماست.

 مطالب مرتبط با : پانزدهمین یادواره سرداران و 222 شهید شهرستان میاندورود برگزار شد
دیدگاه شما در مورد : پانزدهمین یادواره سرداران و 222 شهید شهرستان میاندورود برگزار شد

پانزدهمین یادواره سرداران و 222 شهید شهرستان میاندورود برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ