• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3821 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 مهر 1393 - ساعت: 19:08

چاپ
 عظمت امروز دستاورد استقامت دیروز رزمندگان ماست

ابوترابی فرد گفت:

عظمت امروز دستاورد استقامت دیروز رزمندگان ماست


ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی عظمت امروز ایران را دستاورد استقامت رزمندگان دانست.

به گزارش میانخبر ، ابوترابی فرد نائب در مراسم یادواره شهدای شهرستان میاندورود در حضور پرشور مردم ولایت مدار میاندورود با بیان اینکه اجتماع عظیم شما و آراسته شدن به نماز امر به معروف و نهی از منکر است، اظهار داشت: رفتار ایمانی شما مردم را به خدا دعوت می کند.

وی با تاکید بر اینکه باید راه توحید و بندگی را شناخت و در راه مستقیم قدم برداشت، خاطر نشان کرد: اما این پایان کار نیست بلکه ابتدای راه است.

این عضو خانه ملت با بیان اینکه عظمت امروز ما دستاورد استقامت همراه با ایمان و عقلانیت رزمندگان ماست، گفت: امروز هرچه داریم از گنج گرانبهای دفاع مقدس است.

وی تصریح کرد: شهدا جان خود را فدا کردند تا امروز ایران به یکی از امن ترین کشور جهان تبدیل شود.

ابوترابی فرد تحریم بانک مرکزی یک کشور را مساوی با فروپاشی آن کشور دانست و گفت: برای اولین بار در تاریخ سازمان ملل بانک مرکزی یک کشور تحریم شد.

وی خاطر نشان کرد: با وجود تحریم بانک مرکزی و نفت ایران، کشور همچنان روی پای خود ایستاده و این پیروزی بدست نمی آید جزء با ایستادگی و استقامت در برابر زیاده خواهی ها.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز غرب در موضوع هسته ای ایران تنها یک راه حل پیش روی خود می بیند و آنهم مذاکره است و اگر راه دیگری داشتند قطعا آن را انتخاب می کردند.دیدگاه شما در مورد : عظمت امروز دستاورد استقامت دیروز رزمندگان ماست

 عظمت امروز دستاورد استقامت دیروز رزمندگان ماست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ