• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3828 - تاریخ انتشار : جمعه 04 مهر 1393 - ساعت: 20:06

چاپ
واقعه غدیرخم در میاندورود بازسازی می شود

فرمانده سپاه میاندورود خبر داد:

واقعه غدیرخم در میاندورود بازسازی می شود


فرمانده سپاه میاندورود از بازسازی واقعه غدیرخم همزمان با عید غدیرخم در شهرستان میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی فرمانده سپاه ناحیه میاندورود از بازسازی واقعه غدیرخم در روز 21 مهر همزمان با عید غدیرخم در شهر سورک خبر داد و گفت: این پروژه ساعت 14 در زمین روبروی پلیس راه اجرا خواهد شد.

وی انجام این پروژه را یک کار فکری، عقیدتی و فرهنگی دانست که تاثیر خوبی بر نسل جوان ما خواهد داشت.

جناسمی افراد شرکت کننده در اجرای این پروژه را 150 نفر عنوان کرد و گفت: در این پروژه با تشکیل کاروانهایی با لباس عربی و سوار بر شتر و اسب به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

این مسئول با بیان اینکه صحنه را طوری بازسازی می کنیم که با واقعه غدیر خم قرابت داشته باشد، افزود: این مراسم با صدای یک راوی که روحانیست اجرا خواهد شد.

وی از همه مسئولین شهرستان برای اجرای این پروژه دعوت کرد و گفت: امیداریم بتوانیم با کمک علما و همت مسئولین، پیام غدیر که پیام ولایت است را به جوانان انتقال بدهیم.

جناسمی با اشاره به واقعه غدیر خم، یکی از مهمترین پیام های آن را همراه بودن با ولی فقیه دانست و خاطر نشان کرد: کسانی که از امام و ولیشان جلو زدند باید برگردند و کسانی که عقب ماندند باید تلاش کنند که خود را به ولی زمان برسانند و در همه مسائل جا پای ولی زمان بگذارند و در همه حال گوش به فرمان ولی فقیه باشند.مطالب مرتبط با : واقعه غدیرخم در میاندورود بازسازی می شود
دیدگاه شما در مورد : واقعه غدیرخم در میاندورود بازسازی می شود

واقعه غدیرخم در میاندورود بازسازی می شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ