• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3873 - تاریخ انتشار : یکشنبه 06 مهر 1393 - ساعت: 08:05

چاپ
 برپایی همایش پیاده‌روی خانوادگی همزمان با هفته نیروی انتظامی

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد:

برپایی همایش پیاده‌روی خانوادگی همزمان با هفته نیروی انتظامی


فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از برپایی همایش پیاده روی خانوادگی همزمان با هفته نیروی انتظامی از شهر سورک تا روستای اسلام آباد خبر داد.

به گزارش میانخبر ، هادی نصیری با اشاره به در پیش بودن هفته نیروی انتظامی، این فرصت را برای بیان خدمات شبانه‌روزی خدمتگزاران مردم در این مجموعه ارزشمند دانست.

وی با بیان اینکه بزرگ‎ترین افتخار نیروی انتظامی همراهی و اعتماد همیشگی و روز افزون مردم است، تصریح کرد: فعالیت سنگین پرسنل نیروی انتظامی می‌تواند گوشه‌ای از این محبت مردم را پاسخ دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود با اشاره به برنامه‌های این فرماندهی در میاندورود طی هفته نیروی انتظامی هدف از آن را نزدیکی بیشتر به مردم شهرستان دانست.

این مسئول برپایی همایش پیاده‌روی خانوادگی از شهر سورک تا زمین فوتبال اسلام‌آباد، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، اجرای کوهپیمایی ویژه پرسنل انتظامی میاندورود، برپایی مراسم پرفیض دعای ندبه و دعای روح‌بخش کمیل و اجرای مراسم رژه موتوری را گوشه‌ای از برنامه‌های این فرماندهی در هفته گرامیداشت نیروی انتظامی عنوان کرد.

نصیری قرائت پیام مهر نیروی انتظامی در یکی از مدارس سطح شهرستان در روز 19 مهر، نصب و افتتاح دکل ارتباطی با هدف تسهیل ارتباط این فرماندهی با ستاد کل فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران و گردهمایی خانواده‌های پرسنل انتظامی در روز 16 مهر با هدف قدردانی از صبر و استقامت آنها در راه تحقق اهداف این نیرو و همچنین شرکت همه پرسنل نیروی انتظامی در نماز جمعه را از دیگر برنامه‌های این فرماندهی عنوان کرد.

وی برپایی صبحگاه مشترک با پرسنل سپاه ناحیه شهرستان، همچنین پرسنل سپاه و نیروی انتظامی اداره کل فرودگاه استان مازندران مستقر در شهرستان میاندورود را بخشی دیگر از این برنامه‌ها عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود در پایان از تجهیز این فرماندهی به امکانات پیشرفته امنیتی و کنترل تردد خبر داد و افزود: سراسر این شهرستان برای افرادی که بخواهند با امنیت و آسایش مردم بازی کنند، ناامن است.مطالب مرتبط با : برپایی همایش پیاده‌روی خانوادگی همزمان با هفته نیروی انتظامی
دیدگاه شما در مورد : برپایی همایش پیاده‌روی خانوادگی همزمان با هفته نیروی انتظامی

 برپایی همایش پیاده‌روی خانوادگی همزمان با هفته نیروی انتظامی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ