• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3899 - تاریخ انتشار : یکشنبه 06 مهر 1393 - ساعت: 20:08

چاپ
میاندورود را چه به شهرستان شدن

یکی از اعضای شورای شهر ساری در میاندورود گفت:

میاندورود را چه به شهرستان شدن


شهرستانی که یک بازار ندارد و مردم آن همچنان به بازار نرگیسیه ساری برای خرید می روند چه به شهرستان شدن.

به گزارش میانخبر ، این روزها میاندورود شاهد رفت و آمد افرادی است که خواهان ورود به انتخابات مجلس سال آینده هستند و از حالا تبلیغات زود هنگام خود را شروع کرده اند.

این افراد که با برگزاری جلسات شبانه در خانه های افراد حامی خود در شهر سورک و روستاهای میاندورود بدنبال جلب نظر مردم میاندورود هستند نظرات جالب توجهی در خصوص مسائل مختلف دارند.

از قبول نداشتن نمایندگان فعلی مجلس، در قد و قواره ندانستن مجلس برای بعضی ها، کم کاری تا متصل کردن خود به افراد با نفوذ خاص در شهر و روستا برای جلب نظر مردم میاندورود.

شاید یکی از جالب توجه ترین این نظرات قبول نداشتن ارتقا میاندورود به شهرستان باشد که از سوی یکی از این افراد در جمع مردم میاندورود بیان شد.

این فرد که برای خود دلایل مختلفی در تایید حرفهایش دارد، آماده نبودن زیرساخت ها در میاندورود را یکی از عمده دلایل خود برای نظرش بر می شمارد.

این فرد که مسئولیت دولتی خاصی تا بحال نداشته و مسئولیتی که در حال حاضر نیز دارد را برای رسیدگی به تبلیغات نمایندگی مجلس خود، درخواست استعفا داده است.

برگشت فرودگاه دشت ناز به ساری نیز از جمله خواسته های وی است، که بدلیل واقع بودن در مرکزیت شهرستان میاندورود امکان انتقال آن به ساری وجود ندارد.

این فرد حتی نداشتن بازار در میاندورود را مورد انتقاد قرار داد و گفت: شهرستانی که یک بازار ندارد و مردم آن همچنان به بازار نرگیسیه ساری برای خرید می روند چه به شهرستان شدن.

باید به این افراد یادآور شد که مردم میاندورود بعد از اینکه مستقل از ساری شدند در پیگیری کارهای خود و رفتن به ادارات، هزینه و وقت کمتری را صرف می کنند و هر زمانی که خواستند، مسئولین در کنار آنها حاضر شدند و این امر در گذشته به راحتی امکان پذیر نبود.

نبود بازار و خروج مردم میاندورود از شهرستان برای خرید وسایل مورد نیاز خود بخاطر این است که در گذشته افرادی نمی خواستند که میاندورود دارای زیرساخت های این چنینی شود تا فروشندگان شما مشتریان بسیار مهم خود از میاندورود را از دست ندهند.

در پایان به این افراد خاطر نشان می شود که با این تفکرات در بین مردم میاندورود جایی نخواهید داشت و مردم میاندورود بسیار باهوش تر از آن هستند که به گفته های سیاسی و منفعت طلبی شما گوش فرا دهند.مطالب مرتبط با : میاندورود را چه به شهرستان شدن
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 06 مهر 1393 - 22:08 رضایی

  خداییش سورک روستای پیشرفته هست نه شهر هیچ چیزش سرجاش نیست

  پاسخ به نظر
  + 21 - 6
  دوشنبه 07 مهر 1393 - 23:31 ناشناس

  کی نظرت تورو خواست رضایی هنیش شه جا

  پاسخ به نظر
  + 8 - 10
 • سه شنبه 08 مهر 1393 - 13:40 سورکی

  میان خبر سپاس از درج خبر ، مردم شهرستان ما باهوش تر از این حرفها هستند که خام همچین افرادی بشن

  پاسخ به نظر
  + 3 - 8
 • جمعه 11 مهر 1393 - 00:54 صبرایی

  نیست تو شورا ساری به هم بی احترامی میکنند یه جایی بیرون شهر شون میرند عقدشون سر باز میکنه .....یه کم دیگه حرف بزنین ساری رو هم جز میاندرود میکنیم /////////تمام

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
دیدگاه شما در مورد : میاندورود را چه به شهرستان شدن

میاندورود را چه به شهرستان شدن تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ