• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3925 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 مهر 1393 - ساعت: 17:08

چاپ
مردم برای حل مشکلات برادران دینی اهتمام نمایند

مدیر کمیته امداد میاندورود گفت:

مردم برای حل مشکلات برادران دینی اهتمام نمایند


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: بر اساس اعتقادات و نوع دوستی ضرورت دارد هر فرد مسلمانی برای حل مشکلات برادران دینی اهتمام نماید.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی مدیر کمیته امداد شهرستان میاندورود در گفتگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به تشکیل ستاد بازسازی غزه و جمع آوری کمک ها، گفت: با توجه به مبانی دینی اسلام که در امر کمک به همنوع بسیار تاکید شده است و از طرفی هجمه رژیم غاصب صهیونیستی به مردم بی دفاع فلسطین، حس مسئولیت در این خصوص را مضاعف می نمایند، لذا بی شک مردم عزیزمان همانطوریکه در امر بازسازی کشور بعد از جنگ تحمیلی همت نمودند، انتظار است در این امر نیز به یاری مردم مظلوم و بی پناه غزه که در آستانه فصول سرما هستیم داشته باشند.

وی با بیان اینکه مسلمانان در قبال حل مشکلات برادران دینی خود در غزه وظیفه دارند کمک کنند، افزود: همانطوریکه جبهه کفر یک دولت واحد دارد بر اساس اعتقادات و نوع دوستی ضرورت دارد هر فرد مسلمانی برای حل مشکلات برادران دینی اهتمام نماید.

ابراهیمی با بیان اینکه برطبق فرمایش مقام معظم رهبری زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، خاطر نشان کرد: ملت مسلمان باید همواره نسبت به زنده نگهداشتن یاد شهیدان و فرهنگ غنی شهادت در بین نسل جوان اهتمام داشته و همیشه مقام شهید و منزلت شهادت را در جامعه سینه به سینه به کلیه اعضای جامعه انتقال دهد.

وی نقش کشورهای اسلامی و نهادهای بین المللی را در قبال جنایات اسرائیل غاصب و حمایت از مردم مظلوم غزه را مهم دانست و تاکید کرد: کشورهای اسلامی باید تا پیروزی کامل از مقاومت حمایت نمایند.
ابراهیمی اظهار داشت: کسانی که قصد کمک به مردم غزه را دارند می توانند با حضور در پایگاههای جمع آوری کمک به مردم غزه و یا واریز به شماره حساب 0210401382002 نزد بانک صادرات در این امر خیرخواهانه شرکت کنند.مطالب مرتبط با : مردم برای حل مشکلات برادران دینی اهتمام نمایند
دیدگاه شما در مورد : مردم برای حل مشکلات برادران دینی اهتمام نمایند

مردم برای حل مشکلات برادران دینی اهتمام نمایند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ