• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3935 - تاریخ انتشار : شنبه 12 مهر 1393 - ساعت: 19:49

چاپ
نگاه مردم به موضع مسئولین است

جعفرپور گفت:

نگاه مردم به موضع مسئولین است


جعفرپور گفت: مردم شریف و دینی ما همیشه در همه وقت ها در راستای جمع آوری کمک به مردم غزه در میدان بودند و در آوردگاه جبهه حق علیه باطل در منطقه غزه، مردم شریف ایران به موضع مسئولان نگاه کردند.

به گزارش میانخبر ، علیرضا جعفر پور سرپرست تامین اجتماعی میاندورود در گفتگو با بیان اینکه رژیم صهیونیستی یک سویه بر سر مردم غزه آتش ریخت و از هر گونه ابزار جنگی در مقابل مردم و کودکان بی دفاع استفاده کرد، اظهار داشت: آنچه که باعث پیروزی این مقاومت از سوی مردم بی دفاع غزه شد چیزی جز نیات الهی، وطن دوستی و حفظ خاک مقدس غزه نبود.

وی افزود: بر مردم شریف و تک تک مسئولان ذیربط واجب است که از هرگونه کمک و مساعدت در راستای بازسازی غزه دریغ نکنند.

این مسئول خاطر نشان کرد: مردم شریف و دینی ما همیشه در همه وقت ها در راستای جمع آوری کمک به مردم غزه در میدان بودند و در آوردگاه جبهه حق علیه باطل در منطقه غزه، مردم شریف ایران به موضع مسئولان نگاه کردند.

وی تصریح کرد: بنده بعنوان برادر کوچک و یکی از اعضای کوچک این ملت برخود در راستای بازسازی غزه عزیز وظیفه می دانم که این مهم هم به نحو احسن پشتیبانی و بازسازی گردد.

جعفر پور ابراز داشت: مطمئن هستم مردم شریف ایران به توصیه نیاز ندارند و در چنین میدانی سربلند و راست قامت خواهند بود.

وی شهدای غزه را جزء شهدای اسلام دانست و تاکید کرد که شهدای اسلام مانند شهدای هشت سال دفاع مقدس یاد و خاطره آنان در دلها زنده نگه داشته شود.

وی پیشنهاد کرد برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه به مثابه شهدای هشت سال دفاع مقدس یادواره ها در طی بازه زمانی دوران حمله ناجوانمردانه به غزه مورد احتمام قرار گیرد.

جعفر پور تصریح کرد: تمام کشورهای اسلامی مانند نظام جمهوری اسلامی ایران می بایست کشور غاصب و جنایتکار اسرائیل را در درجه اول به رسمیت نشناسند و همیشه با اتحاد و هماهنگی لازم سپر محکمی در مقابل تهدیدات و جنگ افروزی های حکمرانان ملعون اسرائیل باشند.مطالب مرتبط با : نگاه مردم به موضع مسئولین است
دیدگاه شما در مورد : نگاه مردم به موضع مسئولین است

نگاه مردم به موضع مسئولین است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ