• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3954 - تاریخ انتشار : یکشنبه 13 مهر 1393 - ساعت: 09:34

چاپ
مردم ایران مظلومان را تنها نخواهند گذاشت

مردم غزه در انتظار کمک

مردم ایران مظلومان را تنها نخواهند گذاشت


مردمی که به خون سالار شهیدان اقتدا می کنند بی شک مظلومان را تنها نخواهند گذاشت.

به گزارش میانخبر ، مردم ما از دیرباز یار و یاور مظلومان وستمدیدگان بوده اند و این در سرشت، پوست و خون مردم ما وجود دارد، از یاری رساندن به پیامبراعظم با بودن نامه سلمان فارسی و تا حضور در کنار سالار شهیدان و خونخواهی ایشان، اینها همه نشان دهنده سرشت و فطرت پاک مردمان ماست.

این روزها شاهد یک اتفاق دیگر هستیم آنهم کمک رسانی به مردم و کودکان بی پناه غزه که در دنیایی که حقوق حقوق بشر تنها لفظ زبان هاست و صدای فریاد و خون های کشته هایشان دیده های دیدبانهای حقوق بشر را بیدار نکرده است اقدامات انسان دوستانه توسط جمهوری اسلامی ومردم خوب و فهیم ما درجهت کمک رسانی به این مظلومان کلید خورده است.

مردمی که به خون سالار شهیدان اقتدا می کنند بی شک مظلومان را تنها نخواهند گذاشت.

غزه که به باریکه غزه مشهورشده با طولی نزدیک به 41 کیلومتر و عرض 6 الی 12 کیلومتر چگونه بیش از 6هزار موشک و راکت از سوی رژیم کودک کش برسر مردم ریخت اما آب ازآب تکان نخورد و جان 2 هزار انسان را گرفت و چند صدهزار مصدوم به چشم نیامد، مردم غزه در55روز جانانه مقاومت کردند و به برخی ها درس ایستادگی دادند.

رهبر معظم انقلاب نیزدرباره مظلومیت غزه فرمودند، حمایت ازغزه دفاع از مظلوم است و این ندای علی گونه ی رهبری کافی بود تا مردم ایران برپایه این تفکر و اندیشه به دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم برخیزند و بعد از آن پیام های بزرگان و سرداران بویژه سرلشکر سلیمانی سبب شد هراسی عجیب در دل اسرائیل بوجود بیاید و عقب نشینی کند.

پس ازپایان جنگ 55روزه و سکوت و خیانت سازمان های بین الملل به این همه کشتار و جنایت بار دیگر جمهوری اسلامی با آن مردمانشان بار دیگر ثابت خواهند کرد که از مظلوم تا آخرین نفس دفاع خواهند کرد و در این روزها حضور مردم در پای صندوق های کمک های مالی به مردم غزه خود گواه به این ادعا می باشد.مطالب مرتبط با : مردم ایران مظلومان را تنها نخواهند گذاشت
دیدگاه شما در مورد : مردم ایران مظلومان را تنها نخواهند گذاشت

مردم ایران مظلومان را تنها نخواهند گذاشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ