• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4001 - تاریخ انتشار : دوشنبه 14 مهر 1393 - ساعت: 15:35

چاپ
حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی در گرو نیروی انتظامی  است

فرماندار میاندورود:

حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی در گرو نیروی انتظامی است


قادری آهنگ حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی را در گرو نیروی انتظامی دانست و گفت: نیروی انتظامی بعنوان نماد جمهوری اسلامی است که در همه عرصه ها اعم از اجتماعی، امنیتی، سیاسی و اقتصادی حضور مستمر و مداوم دارد.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی میاندورود تامین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت را از مهمترین ارکان ثبات اجتماعی و سیاسی دانست و گفت: بخش اعظم کار تامین امنیت برعهده نیروی انتظامی است.

قادری با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی تبدیل به یک سازمان کارآمد و ستون عرصه های مختلف خدماتی شده است، اظهار داشت: نیروی انتظامی بعنوان یک ستون محکم در جامعه حضور دارد تا امنیت را در همه موضوعات اجتماعی برقرار کند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به عملکرد نیروی انتظامی، این افراد مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند و بعنوان نیروی موفق در جمهوری اسلامی حضور دارند.

رئیس شورای تامین شهرستان میاندورود بیان داشت: با توجه به پتانسیلی که در جمهوری اسلامی وجود دارد نیروی انتظامی برنامه ریزیهایی مطلوبی انجام داده است تا امنیت و آرامش را برقرار کند.

قادری با بیان اینکه نیروی انتظامی با رویکرد و رفتارهای حرفه ای خود توانست جامعه ای که به سوی ناامنی می رفت، در آن امنیت را برقرار کند، افزود: نیروی انتظامی امروز بعنوان مظهر اقتدار در مقابل اشرار و برهم زدگان نظم و امنیت و نماد مهربانی و رحمت و تعامل با ملت محبوب مردم شده است.

وی با بیان اینکه امروز امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی مرهون نیروهای مسلح است، تاکید کرد: قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح از جمله مهمترین موضوعات ملی و منطقه ای ماست.

این مسئول آهنگ حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی را در گرو نیروی انتظامی دانست و گفت: نیروی انتظامی بعنوان نماد جمهوری اسلامی است که در همه عرصه ها اعم از اجتماعی، امنیتی، سیاسی و اقتصادی حضور مستمر و مداوم دارد.

فرماندار میاندورود تصریح کرد: استکبار و دشمنان ایران اسلامی برای دشمنی با ما در زمینه های مختلف برنامه ریزی می کنند اما نیروهای انتظامی و امنیتی در مقابل این دشمنی ها با برنامه ریزی و توانمندیهای خود مقابله می کنند.

وی تاکید کرد: اگر بار سنگین تامین امنیت اجتماعی را مختص نیروی انتظامی و مسلح کنیم در آن توفیقی نخواهیم داشت بلکه همه مسئولین باید در کنار این افراد باشند.

وی افزود: برای مبارزه با بدحجابی تمام مسئولیت را بر دوش نیروی انتظامی قرار ندهیم و همه در برقراری امنیت اجتماعی تلاش کنند.مطالب مرتبط با : حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی در گرو نیروی انتظامی است
دیدگاه شما در مورد : حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی در گرو نیروی انتظامی است

حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی در گرو نیروی انتظامی  است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ