• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4008 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 مهر 1393 - ساعت: 16:11

چاپ
جشن عاطفه ها عاملی برای تحصیل کودکان نیازمند

مدیر کمیته امداد میاندورود گفت:

جشن عاطفه ها عاملی برای تحصیل کودکان نیازمند


مدیر کمیته امداد میاندورود برگزاری جشن عاطفه ها را عاملی برای ادامه تحصیل کودکان خانواده های نیازمند دانست.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی مدیر کمیته امداد میاندورود در گفتگو با خبرنگار ما از استقرار 13 پایگاه ثابت و یک پایگاه سیار در روز جشن عاطفه ها خبر داد و افزود: زنگ جشن عاطفه ها در مدرسه زهرا شاهسورانی اسلام اباد همزمان با آغاز جشن عاطفه ها نواخته می شود.

وی با بیان اینکه امسال بیستمین سال برگزاری جشن عاطفه هاست، بیان داشت: برگزاری این جشن ابتکار کمیته امداد بوده است که همه ساله در زمان بازگشایی مدارس با همکاری آموزش و پرورش، سپاه پاسداران و صدا و سیما در سراسر کشور برگزار می شود.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: این جشن به منظور کمک و مساعدت در امر تسهیل خانواده های تحت پوشش نیازمند که مشکلات خانوادگی باعث ترک تحصیل کودکان می شود عده زیادی از کودکان به ادامه تحصیل راغب می شوند.

وی اظهار داشت: کلیه کمکهای اهدایی برای ادامه تحصیل و تشویق خانواده ها به امر تحصیل فرزندان هزینه می شود .

مدیر کمیته امداد میاندورود تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و عدم تمکن مالی خانواده های نیازمند و تحت پوشش، انتظار می رود خیرین محترم و مردم شریف شهرستان در این امر خداپسندانه به یاری این دست از خانواده ها از طریق کمیته امداد بشتابند.

ابراهیمی در خصوص کسانی که در این کار خداپسندانه شرکت می کنند، گفت: کسانی که مال خود را در این مسیر می دهند یک رضایت خاصی در آنان به وجود می آید که باعث ایجاد آرامش در انان می شود.دیدگاه شما در مورد : جشن عاطفه ها عاملی برای تحصیل کودکان نیازمند

جشن عاطفه ها عاملی برای تحصیل کودکان نیازمند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ