• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4067 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 مهر 1393 - ساعت: 20:07

چاپ
اولین یادواره شش شهید روستاهای بالادست میاندورود برگزار شد

اولین یادواره شش شهید روستاهای بالادست میاندورود برگزار شد


اولین یادواره شهدای روستاهای بالادست میاندورود ظهر امروز در روستای بازیارخیل برگزار شد.

به گزارش میانخبر ، اولین یادواره شش شهید روستاهای سرتا، جناسم، بازیارخیل،موسی کلا، وارمی و سنه کوه ظهر امروز با حضور امام جمعه میاندورود، فرماندار، بخشدار مرکزی، شوراها، دهیاران، روسای ادارات و مردم ولایت مدار میاندورود در روستای بازیارخیل برگزار شد.

کشاورز بخشدار مرکزی میاندورود بعنوان دبیر ستاد برگزاری این یادواره در این مراسم با بیان اینکه گرامیداشت مقام ومنزلت شهدا وظیفه بزرگی است که ما باید آن را انجام دهیم، افزود: بهترین پیام شهدا غلبه بر جبر و جهل است.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در سال جاری به مقوله فرهنگی، بیان داشت: هرکسی به نوبه خود در هرجایگاهی برای پاسداشت مقام شهدا تلاش و فرهنگ سازی کند.

کشاورز تاکید کرد: قبل از انجام کارهای فرهنگی باید زمینه اجرای برنامه های فرهنگی را محیا کرد.

این مراسم که قرار بود سخنرانی آن را آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان انجام دهد بدلیل حضور وزیر کشور و رئیس مجلس شورای اسلامی در استان و تداخل با برنامه های دیگر آیت الله طبرسی حجت الاسلام قاسمی امام جمعه موقت شهرستان ساری به نمایندگی از وی به این مراسم آمد.

در پایان این مراسم پرچم برگزاری یادواره به برادر شهید زارع به نمایندگی از اهالی روستای وارمی داده شد و در سال بعد این یادواره در روستای وارمی برگزار خواهد شد.مطالب مرتبط با : اولین یادواره شش شهید روستاهای بالادست میاندورود برگزار شد
دیدگاه شما در مورد : اولین یادواره شش شهید روستاهای بالادست میاندورود برگزار شد

اولین یادواره شش شهید روستاهای بالادست میاندورود برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ