• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4068 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 مهر 1393 - ساعت: 22:30

چاپ
شهدا شفاعت کننده اند/ برای حفظ ارزشها انقلاب کردیم

امام جمعه موقت ساری گفت:

شهدا شفاعت کننده اند/ برای حفظ ارزشها انقلاب کردیم


قاسمی یکی از دلایل مقام والای شهدا را شفاعت کنندگی آنان دانست و گفت: شهدا یکی از چهار گروهی هستند که در روز قیامت می توانند شفاعت کنند.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام محمد قاسمی در مراسم یادواره شهدای روستاهای بالادست میاندورود با اشاره به جایگاه و مقام جانشینی پیامبر برای حضرت علی (ع) گفت: حضرت علی(ع) با داشتن این جایگاه و مقام والا، از خداوند شهادت طلب می کند که این نشان از جایگاه بالای مقام شهداست.

وی یکی دیگر از دلایل مقام والای شهدا را شفاعت کنندگی آنان دانست و گفت: شهدا یکی از چهار گروهی هستند که در روز قیامت می توانند شفاعت کنند.

قاسمی یکی از عوامل شکل گیری انقلاب اسلامی را حفظ ارزش ها عنوان کرد و گفت: برای حفظ ارزشها انقلاب کردیم که یکی از این ارزش ها احترام به پدر و مادر بود و شهدا نیز رفتند تا مقام، جایگاه و شان پدر و مادر حفظ شود.

وی تاکید کرد: اگر می خواهیم شهدا از ما راضی باشند باید به پدر و مادر احترام کنیم.

امام جمعه موقت مرکز استان با اشاره به وصیت نامه های شهدا، اظهار داشت: حکومت ما حکومت ولایی و علوی است و یکی از نکات مهم در وصایای شهدا، تبعیت از ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه امنیت و آسایش کشور ما را هیچ کشوری ندارد و در کنار آن مشکلات اقتصادی و عمرانی در کشور را قبول داریم، خاطر نشان کرد: امنیت و آسایش کشور نعمتی است که به برکت ولایت فقیه وجود دارد و همه ما باید قدردان آن باشیم.

قاسمی تصریح کرد: حادثه کربلا بدلیل اینکه مردم در زمان حضرت علی (ع) حول امام نبودند اتفاق افتاد ولی این امت به برکت شهدا، فرمانبر خوبی از ولایت فقیه هستند.مطالب مرتبط با : شهدا شفاعت کننده اند/ برای حفظ ارزشها انقلاب کردیم
دیدگاه شما در مورد : شهدا شفاعت کننده اند/ برای حفظ ارزشها انقلاب کردیم

شهدا شفاعت کننده اند/ برای حفظ ارزشها انقلاب کردیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ