• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4082 - تاریخ انتشار : یکشنبه 20 مهر 1393 - ساعت: 09:24

چاپ
اعزام 180 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی

فرمانده سپاه میاندورود خبر داد:

اعزام 180 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی


فرمانده سپاه میاندورود از اعزام 180 نفر از دانش آموزان مقطع دبیرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب کاروان راهیان نور خبر داد.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی در گفتگو با ما از اعزام 180 نفر از دانش آموزان مقطع دبیرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب کاروان راهیان نور خبر داد و گفت: این دانش آموزان شب یکشنبه از مقابل آموزش و پرورش اعزام می شوند و از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه دیدن خواهند کرد.

وی تصریح کرد: برای اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی 4 دستگاه اتوبوس اجاره شده است.

وی یکی از موثرترین راهکارهای امروزی مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان جامعه دانست و گفت: هدف اصلی از اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق جنگی آشنایی دانش آموزان با نحوه زندگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و انتقال فرهنگ جبهه و جنگ آن روزگار به نسل جدید همراه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حاکم در آن زمان به دانش آموزان ذکر کرد.

جناسمی با بیان اینکه راهیان نور را یک ابزار مهم تربیتی می دانیم که روی دانش آموزان تاثیر بسیاری دارد، اضافه کرد: با توجه به وضعیت فرهنگی خاص در جامعه که از آن به عنوان جنگ نرم یاد می شود، راهیان نور از ابزارهای مقابله با این هجمه های فرهنگی دشمن به شمار می رود.مطالب مرتبط با : اعزام 180 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی
دیدگاه شما در مورد : اعزام 180 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی

اعزام 180 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ