• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4123 - تاریخ انتشار : سه شنبه 22 مهر 1393 - ساعت: 20:12

چاپ
موانع ساخت بیمارستان میلاد نور میاندورود رفع می‌شود

فرماندار میاندورود:

موانع ساخت بیمارستان میلاد نور میاندورود رفع می‌شود


فرماندار میاندورود از پیگیری رفع موانع ساخت بیمارستان میلاد نور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری بعد از ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات بیمارستان فوق‌تخصصی میلاد نور میاندورود با اشاره به مشکلاتی که در سال‌های گذشته توسعه میاندورود را با مشکل مواجه کرده بود، اظهار کرد: با شروع کار دولت جدید تغییرات خوبی در این شهرستان انجام شده است.

وی به همکاری مناسب نمایندگان مجلس با فرمانداری در توزیع اعتبارات سالانه ماده 180 اشاره کرد و افزود: در برخی از نقاط میاندورود زیرساخت‌های لازم آماده نیست.

فرماندار شهرستان میاندورود جمع‌آوری و مهار آب‌های سطحی را از دغدغه‌های مردم و مسئولان در این شهرستان دانست و افزود: بخش مهمی از مشکلات تا امروز رفع شده و بقیه موانع را در این جلسه پیگیری می‌کنیم.

این مسئول برخی از زیرساخت‌های میاندورود را متعلق به استان و بلکه کشور دانست و افزود: یکی از این زیرساخت‌ها محور گهرباران است که با حمایت دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی اعتبارات خوبی را از وزارت راه دریافت کردیم.

قادری نبود بیمارستان مناسب در میاندورود را از جمله کمبودهای این شهرستان عنوان کرد و افزود: کار ساخت بیمارستان میلاد نور تا امروز با بودجه داخلی بیمارستان پیش رفته است و باید برای پیشبرد ساخت و افتتاح آن کمک کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود بر اهمیت بیمارستان میلاد نور برای مردم این شهرستان تاکید کرد و مشکلات مربوط به دریافت امتیازات آب، برق، گاز و تلفن همچنین مشکل دفع آب‌های سطحی و آسفالت راه دسترسی را از مشکلات آن عنوان کرد.

وی در پایان از اختصاص و پرداخت 200 میلیون تومان اعتبار برای رفع مشکل آب‌های سطحی منطقه و احداث بیمارستان در سال‌جاری خبر داد و افزود: 50 میلیون تومان از این اعتبارات از بودجه تملک دارایی و 150 میلیون تومان دیگر از محل اعتبارات ماده 180 با همکاری نمایندگان تامین شد.

 بیمارستان فوق‌تخصصی میلاد نور در مجاورت شرکت ماشین‌سازی بادله و اردوگاه شهدی دانش‌آموزی بادله میاندورود در حال ساخت است.مطالب مرتبط با : موانع ساخت بیمارستان میلاد نور میاندورود رفع می‌شود
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 23 مهر 1393 - 02:01 صبرایی

    اقای فرماندار عزیز تا اونجایی که ما اطلاع داریم بیمارستان میلاد نور رو پزشکان باهزینه شخصی دارند تاسیس میکنند واین کارشون هم باعث شد که بیمارستانی که درشهر سورک در حاله ساخته درمان گستر باشه یعنی یک بیمار بیش از 24ساعت نمیتونه در بیمارستان بستری باشه وباید ترخیص بشه وفکر چاره کار باشه...نمیونم درسته یانه ولی کار باید اصولی باشه وبرای رضای خدا باشه نه رضای شخص/////////

    پاسخ به نظر
    + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : موانع ساخت بیمارستان میلاد نور میاندورود رفع می‌شود

موانع ساخت بیمارستان میلاد نور میاندورود رفع می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ