• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4124 - تاریخ انتشار : سه شنبه 22 مهر 1393 - ساعت: 20:14

چاپ
امکانات میاندورود در حد یک شهرستان نیست

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

امکانات میاندورود در حد یک شهرستان نیست


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات میاندورود در حد یک شهرستان نیست.

به گزارش میانخبر ، محمد دامادی بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی برای رفع مشکلات و موانع ساخت بیمارستان میلاد نور میاندورود اظهار داشت: شهرستان میاندورود با وجود داشتن ظرفیت‌های فراوان یکی از شهرستان‌های محروم و مظلوم در مازندران است.

وی با اشاره به اینکه مردم میاندورود بیشترین میزان مشارکت در انتخابات را در رای‎گیری سال 92 در سطح کشور به دست آوردند، بیان داشت: میاندورودی‌ها رتبه‌های برتری در تولیدات محصولات کشاورزی و اراضی دارند.

نماینده مردم شهرستان میاندورود و ساری در مجلس شورای اسلامی ظرفیت‌های خوب میاندورود در حوزه‌های صنعت و گردشگری را مورد اشاره قرار داد و افزود: مشکلات مربوط به نبود راه مناسب همچنین آمبولانس و بیمارستان از مشکلات مهم مردم این شهرستان محسوب می‌شود.

این مسئول اظهار کرد: مردمی که در جاده‌های شهرستان تصادف می‌کنند یا بیماری قلبی دارند نیاز فوری به امکانات درمانی بیمارستانی پیدا می‌کنند اما این امکان در میاندورود وجود ندارد.

این عضو خانه ملت به نبود امکانات زیربنایی در شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود اشاره کرد و افزود: امکانات شهر سورک به اندازه یک شهر نیست و ورودی آن نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

دامادی با بیان اینکه مدیران آب روستایی و شهری در شرایط سختی کار می کنند، افزود: این مشکلات را به عنوان رئیس کمیسیون آب مجلس خوب می‌دانم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی به نیاز شهرستان برای تاسیس یک واحد دانشگاهی اشاره کرد و افزود: مدیران شهرستان خیلی برای رفع مشکلات دوندگی می‌کنند اما رفع موانع توجه ویژه و اختصاص امکانات توسط مدیران استانی را می‌طلبد.

وی در پایان با بیان اینکه میاندورود را شهرستان می‌دانیم اما زیرساخت‌ها و امکانات آن به اندازه یک بخش است، افزود: این تدبیری است که در گذشته انجام گرفته است.

 در این نشست که مدیران کل مرتبط با مشکلات توسعه بیمارستان یا معاونان آنها حضور داشتند همه موانع ساخت بیمارستان میلاد نور میاندورود مورد بررسی قرار گرفت تا در جلسات ماهانه میزان تعهد دستگاه‌ها به قول‌های داده شده مشخص شود.مطالب مرتبط با : امکانات میاندورود در حد یک شهرستان نیست
دیدگاه شما در مورد : امکانات میاندورود در حد یک شهرستان نیست

امکانات میاندورود در حد یک شهرستان نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ