• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4194 - تاریخ انتشار : شنبه 26 مهر 1393 - ساعت: 14:25

چاپ
دینداری و سلامتی دو عنصر جدایی ناپذیرند

بهروز عرب خزائلی:

دینداری و سلامتی دو عنصر جدایی ناپذیرند


بهروز عرب خزائلی در آیین آغاز المپیاد ورزشی دانش آموزان در مدرسه ابتدایی شهید صباغ دارابکلا بیان داشت: در جمهوری اسلامی و در نگاه پیامبر دینداری و سلامتی دو عنصر جدایی ناپذیرند.

به گزارش میانخبر  ، بهروز عرب خزائلی مدیر آموزش و پرورش میاندورود صبح امروز در آیین آغاز المپیاد ورزشی دانش آموزان در مدرسه ابتدایی شهید صباغ دارابکلا بیان داشت: در جمهوری اسلامی و در نگاه پیامبر دینداری و سلامتی دو عنصر جدایی ناپذیرند.

وی    با بیان اینکه نماز خواندن عبادت است و ورزش و تندرستی هم عبادت است، تصریح کرد: پس هیچ کدام جای دیگری را اشغال نمی کند.

این مسئول با بیان اینکه امروز رسالت ما جنگیدن بصورت تن به تن و با سلاح جنگی نیست بلکه جنگ علمی است، افزود: دانش آموزان باید با تحصیل علم و دانش در جنگ علمی، کشور ما را سربلند کنند.

عرب خزائلی ایمان را یکی از عوامل دیگر پیشرفت و موفقیت دانش آموزان عنوان کرد و گفت: بوسیله ایمان می توانید روح خود را از آلودگی ها و زشتی پاکسازی کنید.

وی با بیان اینکه ورزش یعنی برآوردن تن از راحت طلبی و سستی و فردای بزرگ و امیدوار کننده برای اسلام و کشور ما، تصریح کرد: پس ورزش یک عبادت بزرگ است.

به گزارش میانخبر ،   از نکات جالب توجه این مراسم، حضور نداشتن هیچ یک از مسئولین  اداره ورزش و جوانان میاندورود در این مراسم بود که دلیل آن را مشغله زیاد کاری عنوان کردند.مطالب مرتبط با : دینداری و سلامتی دو عنصر جدایی ناپذیرند
دیدگاه شما در مورد : دینداری و سلامتی دو عنصر جدایی ناپذیرند

دینداری و سلامتی دو عنصر جدایی ناپذیرند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ