• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 42 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 خرداد 1393 - ساعت: 16:27

چاپ
نیاز به فرد باتجربه داریم/اولویت ما گزینه بومیست

علی اکبر قاسم زاده گفت:

نیاز به فرد باتجربه داریم/اولویت ما گزینه بومیست


: وی اولویت شورا را گزینه بومی عنوان کرد و گفت: الویت ما انتخاب فرد بومی بود اما همه آنها با داشتن سلامت در کار آیتم های دیگر مثل تجربه در کار ، تخصص و برنامه اجرایی را نداشتند و چند نفری از لیست ما خارج شدند.


به گزارش میانخبر ، علی اکبر قاسم زاده عضو شورای شهر سورک در گفتگو با ما در خصوص آیتم های مد نظر برای انتخاب شهردار گفت: اولویت ما انتخاب کسانی است که دارای تخصص، تجربه، برنامه محوری، مدیریت اجرایی، سلامت در کار و شجاعت در کار باشد.

وی افزود: بر مبنایی همین موارد با افراد گروه مشورتی نشستیم و افرادی را در نظر گرفتیم که از این بین تعدادی نتوانستند حائز کل آیتم ها شوند و از لیست ما خارج شدند که در بین آنها هم افراد بومی بودند و هم افراد غیر بومی.

قاسم زاده خاطر نشان کرد: در حال حاضر حدودا 7 نفر باقی مانده اند که در این بین گزینه بومی هم مشاهده می شود و امیدواریم در جلسات آتی گروه مشورتی شهردار سورک انتخاب شود.

وی اولویت شورا را گزینه بومی عنوان کرد و گفت: الویت ما انتخاب فرد بومی بود اما همه آنها با داشتن سلامت در کار آیتم های دیگر مثل تجربه در کار ، تخصص و برنامه اجرایی را نداشتند و چند نفری از لیست ما خارج شدند.

عضو شورای شهر سورک با بیان اینکه سورک مرکز و پیشانی شهرستان است افزود: به همین دلیل نیاز به فرد باتجربه ای داریم که شهر را از این حالت خارج کند.

وی در پاسخ به سوال ما مبنی بر اینکه شایعاتی وجود دارد که افرادی بر روی فرد خاصی پافشاری می کنند و فشارهایی از بیرون وارد می شود تا فرد مورد نظر خودشان شهردار شود گفت: این موضوع طبیعی است و این موضوع را به بدنبال حاشیه بودن دوستان تعبیر نمی کنم بلکه هر کسی فکر می کند که گزینه خودش بهتر است

 

قاسم زاده در پایان تاکید کرد اعضای شورا منتخبین مردم هستند و همه دلسوز شهر هستند و بهترین گزینه را برای شهر انتخاب خواهند کرد.دیدگاه شما در مورد : نیاز به فرد باتجربه داریم/اولویت ما گزینه بومیست

نیاز به فرد باتجربه داریم/اولویت ما گزینه بومیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ