• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4270 - تاریخ انتشار : سه شنبه 29 مهر 1393 - ساعت: 08:52

چاپ
برگزاری پیاده روی بانوان در هفته تربیت بدنی

رئیس اداره ورزش و جوانان خبر داد:

برگزاری پیاده روی بانوان در هفته تربیت بدنی


آهنگری با اشاره به اینکه روز جمعه در هفته تربیت بدنی به ورزش همگانی، بانوان و خانواده نامگذاری شده است از برگزاری پیاده روی و کوهپیمایی بانوان از مقابل اداره ورزش و جوانان میاندورود تا امامزاده جعفر دارابکلا مطابق سالهای گذشته خبر داد.

به گزارش میانخبر ، جواد آهنگری رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود در گفتگو با ما، هفته تربیت بدنی را متعلق به یک هفته خاص ندانست و گفت: برای اداره ورزش و جوانان تمام ایام سال هفته نربیت بدنی است.

وی با بیان اینکه تمام بزرگان ما در مورد ورزش و آموزش بدن و جسم و روح سالم بعنوان دو بال انسان برای رسیدن به تعالی بسیار تاکید کرده اند، آن را نشانه جایگاه مهم ورزش دانست.

آهنگری تصریح کرد: اگر امروز در کنار سبد خانوار خود ریالی را هم برای ورزش در نظر بگیریم یک سرمایه گذاری خواهد بود که چند سال دیگر نتیجه اش را خواهیم دید.

وی با بیان اینکه برای نجات نسل جوان هیچگاه دست روی دست گذاشتن و به دیگران امید داشتن، آجری بروی آجر قرار نمی گیرد، تاکید کرد:هیچگاه بدنبال اینکه دیگران چه می کنند نباشیم بلکه باید ببینیم خودمان چه کردیم.

آهنگری مهمترین برنامه های این اداره در هفته تربیت بدنی را شرکت در نماز جمعه به همراه ورزشکاران، و روسای هیات ها ، دیدار از قهرمانان، مربیان، پیشکسوتان، دیدار از مدارس و هماهنگی جهت برگزاری المپیاد ورزشی در مدارس، تقدیر از اداراتی که با اداره ورزش و جوانان همکاری داشته و تقدیر از روسای هیاتهای فعال، برگزاری همایش های خانوادگی در روستاها و اجرای مسابقات روستایی و عشایری، غبارروبی گلزار شهدای ورزشکار و دیدار با ایثارگران عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه روز جمعه در هفته تربیت بدنی به ورزش همگانی، بانوان و خانواده نامگذاری شده است از برگزاری پیاده روی و کوهپیمایی بانوان از مقابل اداره ورزش و جوانان میاندورود تا امامزاده جعفر(ع) دارابکلا مطابق سالهای گذشته خبر داد.مطالب مرتبط با : برگزاری پیاده روی بانوان در هفته تربیت بدنی
دیدگاه شما در مورد : برگزاری پیاده روی بانوان در هفته تربیت بدنی

برگزاری پیاده روی بانوان در هفته تربیت بدنی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ