• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4299 - تاریخ انتشار : جمعه 02 آبان 1393 - ساعت: 21:28

چاپ
ساخت مرکز تفریحی جزیره در سورک

در شهر سورک اتفاق افتاد

ساخت مرکز تفریحی جزیره در سورک


کلنگ مرکز تفریحی و تجاری جزیره سورک به زمین زده شد.

به گزارش میانخبر ، نخستین مرکز تفریحی و تجاری این شهرستان ظهر امروز با حضور فرماندار میاندورود و شهردار مرکز این شهرستان در شهر سورک کلنگ‌زنی شد.

به گفته مسئولان و سرمایه‌گذاران مجتمع جزیره سورک این مرکز در زمینی به مساحت بیش از 5 هزار مترمربع ساخته خواهد شد و با ساخت آن برای بیش از 250 جویای کار اشتغال‌زایی می‌شود.

ساخت تعداد 200 واحد تجاری در کنار بزرگ‌ترین آکواریوم مازندران با نمایش ماهی‌های کمیاب جهان همچنین ساخت سازه اصلی پروژه به شکل کشتی از مشخصات این طرح است که توسط سرمایه‌گذاران اعلام شده است.

عیسی ولی‌زاده شهردار شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود در مراسم کلنگ‌زنی این پروژه با بیان اینکه سرمایه‌گذاران از حمایت قاطع شهرداری و اعضای شورای شهر برخوردارند، افزود: هر سرمایه‌گذاری که بخواهد در شهر سورک به ایجاد طرح‌های تولیدی یا اشتغال‌زایی در بخش‌های مختلف اقدام کند با استقبال و همکاری مسئولان مواجه خواهد شد.

محمد فضلی رئیس اداره گاز میاندورود نیز با بیان اینکه نیاز امروز کشور به ایجاد طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی است، افزود: حمایت لازم از این طرح در مجموعه اداره گاز شهرستان به عمل خواهد آمد.

در پایان این مراسم که با حضور اعضای شورای شهر و مردم میاندورود همراه بود کلنگ ساخت مرکز تفریحی و تجاری جزیره سورک با سرمایه‌گذاری چهار جوان تحصیل کرده در محل ابتدای سورک جنب فرماندهی سپاه به زمین زده و مقرر شد مردم تا یک سال آینده شاهد بهره‌برداری از آن باشند.مطالب مرتبط با : ساخت مرکز تفریحی جزیره در سورک
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 03 آبان 1393 - 00:09 رجب نژاد

  با تشکر از سید کاظم حسینی رئیس اداره کار و نیما کشاورز مسئول اقتصادی فرمانداری که تلاش زیادی برای جذب سرمایه گذار میکنن

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
 • شنبه 03 آبان 1393 - 02:19 صبرایی

  خدا پدر باعث وبانی این کار رو بیامرزه ///امین

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
 • سه شنبه 06 آبان 1393 - 22:33 alireza

  سلام میشه بدونیم اون چهارتا جوون تحصیل کرده خیر چه کسانی هستن که برای اشتغال جوونای دیگه قدم برداشتن؟ با تشکر از میانخبر

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
دیدگاه شما در مورد : ساخت مرکز تفریحی جزیره در سورک

ساخت مرکز تفریحی جزیره در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ