• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4355 - تاریخ انتشار : یکشنبه 04 آبان 1393 - ساعت: 20:59

چاپ
بی بصیرتی خواص و جنگ نرم دشمن دو عامل مهم در بروز حادثه بزرگ عاشورا بود

فرمانده سپاه میاندورود:

بی بصیرتی خواص و جنگ نرم دشمن دو عامل مهم در بروز حادثه بزرگ عاشورا بود


فرمانده سپاه میاندورود، بی بصیرتی خواص و جنگ نرم دشمن را دو عامل مهم در بروز حادثه بزرگ عاشورا دانست.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی امروز در همایش روحانیون، مداحان، فرماندهان پایگاه های بسیج و اعضای شورای تامین شهرستان فرصت مسئولیت را فرصتی برای سربازی نظام دانست و افزود: محرم فرصتی برای تبیین حادثه عظیم عاشورا است.

وی بیان این حقیقت بزرگ که امام حسین(ع) برای چه هدفی این نهضت را آغاز و جهانی کرد را یک وظیفه بزرگ برای متولیان در ماه محرم دانست.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میاندورود با اشاره به اهمیت نماز در نهضت عاشورایی امام حسین (ع) تاکید کرد: اگر جوانی از شب تا سحر سینه زنی کند اما نماز صبح را به جا نیاورد، این عزاداری ارزشی ندارد.

این مسئول بی بصیرتی خواص و جنگ نرم دشمن را دو عامل مهم در بروز حادثه بزرگ عاشورا دانست و ابراز داشت: جنگ نرم دشمن تا حدی بود که وقتی امام حسین(ع) در در ظهر روز عاشورا برای نماز ایستاد سربازان دشمن با خود می گفتند که مگر حسین(ع) نماز هم می خواند.

این مقام بسیجی جنگ نرم امروز را تهدید کننده خانواده ها دانست و ابراز داشت: اینکه بگوئیم چاغو در همه آشپزخانه ها وجود دارد اما روش استفاده از آن مهم است، درست نیست.

جناسمی با تاکید بر ضرورت وجود بصیرت در بین افراد جامعه تاکید کرد: شخصی به نام شمر که در صحرای کربلا سر مبارک امام حسین(ع) را برید از جانبازان جنگ صفین بود اما به دلیل نداشتن بصیرت دست به این کار زد.

وی در پایان جنگ نرم را موضوع مهم جامعه امروز دانست و افزود: باید همه سرباز جنگ نرم آقا باشیم.مطالب مرتبط با : بی بصیرتی خواص و جنگ نرم دشمن دو عامل مهم در بروز حادثه بزرگ عاشورا بود
دیدگاه شما در مورد : بی بصیرتی خواص و جنگ نرم دشمن دو عامل مهم در بروز حادثه بزرگ عاشورا بود

بی بصیرتی خواص و جنگ نرم دشمن دو عامل مهم در بروز حادثه بزرگ عاشورا بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ