• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 4357 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 آبان 1393 - ساعت: 20:09

چاپ
شرایط خوبی دارم/ نساجی امیدوار به صعود است

حسن رمضانی در گفتگو با میانخبر گفت:

شرایط خوبی دارم/ نساجی امیدوار به صعود است


رمضانی گفت: نساجی تیم بسیار خوبی است و با مربیگری نادر دست نشان که دارای انگیزه بسیار بالاایست و آن را به بازیکنان هم منتقل می کند بجز قهرمانی به چیز دیگری فکر نمی کند و امیدوارم که نتایج خوبی کسب کنیم.

به گزارش میانخبر ، حسن رمضانی فوتبالیست میاندورودی و عضو تیم نساجی مازندران در گفتگو با ما از شرایط تیم نساجی و وضعیت خود در این تیم گفت: تیم نساجی سه بازی انجام داده است که در بازی نخست مقابل استقلال اهواز یک بر صفر باختیم و بازی دوم را در قائمشهر برابر فجر سپاسی پیروز شدیم در بازی سوم مقابل الومینیوم بندرعباس به تساوی رسیدیم.

وی بیان داشت: تیم ما بدلیل اینکه بدنسازی سنگینی انجام داده است، به همین دلیل بدن ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده و با گذشت زمان بازیکنان هر روز بهتر می شوند.

رمضانی اظهار داشت: نساجی تیم بسیار خوبی است و با مربیگری نادر دست نشان که دارای انگیزه بسیار بالاایست و آن را به بازیکنان هم منتقل می کند بجز قهرمانی به چیز دیگری فکر نمی کند و امیدوارم که نتایج خوبی کسب کنیم.

وی با بیان اینکه شرایط تیم از لحاظ امکانات و چه از لحاظ قولهایی که دادند و عمل کردن بهتر شده است، خاطر نشان کرد: اگر همین حالت ادامه پیدا کند مشکلی که در سال گذشته داشتیم در سال جاری شاهد نخواهیم بود.

رمضانی افزود: مطمئنا در چنین شرایطی با حمایت تماشاگران خود که بیشترین تماشاگر در لیگ یک کشور را داریم، تیم نتایج خوبی کسب خواهد کرد.

این فوتبالیست میاندورودی تصریح کرد: در سه بازی اخیر در ترکیب اصلی نساجی حضور داشتم و در هر سه بازی بطور کامل بازی کردم.

وی در خصوص فریبرز گرامی و محمد صالحی که از میاندورود در نساجی حضور دارند، گفت: این دو بازیکن از بازیکنان خوب نساجی هستند که متاسفانه در بازی مقابل فجرسپاسی فریبرز گرامی از ناحیه رباط داخلی زانو دچار پارگی شد و این فصل را از دست داد و محمد صالحی که یکی از بازیکنان پرتلاش و با انگیزه و با اخلاق تیم است، شرایط خوبی را دارد.

به گزارش میانخبر، تیم فوتبال نساجی قائمشهر با سه بازی و کسب 4 امتیاز در لیگ دسته یک کشور در گروه الف در رده هفتم قرار دارد و بازی بعد خود را روز چهارشنبه 93.8.7 در  مقابل ایران جوان بوشهر در زمین حریف برگزار خواهد کرد. ایران جوان نیز با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر در رده ششم قرار دارد.مطالب مرتبط با : شرایط خوبی دارم/ نساجی امیدوار به صعود است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 07 آبان 1393 - 10:15 پپ گواردیولا

    افتخار شهرستان میاندرود و شهر سورک و به خصوص تیم جوانان شهروند سورک ایشالله که هر چه زود تر لیگ برتری بشی داداش از خداوند منان بهترین ها رو برات ارزو دارم

    پاسخ به نظر
    + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : شرایط خوبی دارم/ نساجی امیدوار به صعود است

شرایط خوبی دارم/ نساجی امیدوار به صعود است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ